Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 20 października 2018

Imieniny:

Ireny, Kleopatry, Wendelina

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

  • Europa dla Obywateli
  • MSA wyposażenie

Nawigacja:

  • Aktualności    /   

Treść strony

Klasa sportowa w GM1 – podpisano list intencyjny

Pan Marcin Jakubowski - Burmistrz Miasta,  Pani Iwona Dróżdż - Dyrektor Gimnazjum Miejskiego nr 1, Pan Robert Smuga - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Pan Sławomir Gromek - Prezes Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Olimp” podpisali we wtorek list intencyjny dotyczący współpracy przy tworzeniu i funkcjonowaniu klas sportowych w GM1.

Szkoła bierze na siebie odpowiedzialność prowadzenia klas sportowych ze specjalnością piłka siatkowa – dziewczęta i piłka nożna – chłopcy, ponieważ posiada nowoczesne obiekty i urządzenia niezbędne do szkolenia sportowego. Bliskie sąsiedztwo bazy MOSiR-u również sprzyja powstaniu oddziałów sportowych właśnie w gimnazjum przy ulicy Kopernika.

Podpisany w dniu 28 lutego 2012r. przez Burmistrza Miasta, Prezesa „Olimpu” i Dyrektorów miejskich  jednostek list intencyjny rozpoczyna współpracę na rzecz stworzenia uzdolnionej młodzieży klas sportowych właściwych warunków do rozwijania swoich talentów i pasji, a także zdobywania wiedzy i umiejętności niezbędnych do nauki w gimnazjum i ukończenia szkoły z najlepszymi wynikami. Podjęta wspólna inicjatywa przekłada się na realne korzyści dla uczniów klas sportowych w zakresie opieki trenerskiej, zdrowotnej, socjalnej i zaplecza sportowego. 

Więcej na temat oferty edukacyjnej i rekrutacji do klas pierwszych GM1 na rok szkolny 2012/2013 na stronie internetowej szkoły www.gm1minskmazowiecki.szkolnastrona.pl

 

Wstecz

Rotator zdjęć

  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA
  • Gmina Mińsk Mazowiecki

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 1220160