Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 11 listopada 2019

Imieniny:

Marcina, Bartłomieja, Teodora

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

 • Europa dla Obywateli
 • MSA wyposażenie

Nawigacja:

 • Aktualności    /   

Treść strony

Strefy ograniczonego postoju pojazdów

Informujemy, że od dnia 1 listopada 2014r. na kilku ulicach miasta wprowadzona zostanie strefa ograniczonego postoju dla użytkowników pojazdów samochodowych. Oznacza to, że na wybranych odcinkach: ul. T. Kościuszki, ul. 1 Maja i Placu Dworcowego w rejonie Poczty Polskiej, ul. Z. Kazikowskiego na odcinku od ronda gen. J. Hallera do skrzyżowania z ul. Warszawską po stronie wschodniej oraz ul. Konstytucji 3 Maja w rejonie Przedszkola Miejskiego nr 5 i na ul. Targowej postój będzie ograniczony do 1 godziny zegarowej.

Obowiązywać będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 17.00. Rozliczenie czasu parkowania odbywało się będzie za pomocą kart zegarowych, które można otrzymać bezpłatnie w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki przy ul. Konstytucji 3 Maja 1 oraz w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Konstytucji 3 Maja 1a.

Zegar na karcie należy ustawić na czas przyjazdu i umieścić w widocznym miejscu za przednią szybą pojazdu. Dopuszcza się ewentualnie możliwość pozostawienia informacji z zapisaną godziną przyjazdu na kartce papieru.

Straż Miejska będzie miała za zadanie dopilnowanie dopuszczalnego czasu parkowania poszczególnych pojazdów i egzekwowanie ewentualnych wykroczeń z tego tytułu. Mamy nadzieję, że zwiększenie rotacji parkujących pojazdów wpłynie korzystnie na sprawniejsze załatwianie spraw w urzędach i przyczyni się do poprawy dostępu do usług i handlu zlokalizowanego w rejonach wyznaczonych stref.

 • Wzór karty zegarowej - awers
  Wzór karty zegarowej - awers
 • Wzór karty zegarowej - rewers
  Wzór karty zegarowej - rewers

Wstecz

Rotator zdjęć

 • MKS MAZOVIA
  MKS MAZOVIA
 • Gmina Mińsk Mazowiecki

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 2049200