Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 23 lutego 2018

Imieniny:

Izabeli, Damiana, Romany

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

  • Europa dla Obywateli
  • MSA wyposażenie

Nawigacja:

  • Aktualności - relacje    /   

Treść strony

Data dodania: 2018.02.16 MIM 01/02 2018 on line

MIM 01/02 2018 on line

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Samorządowej MIM styczeń/luty 2018

Data dodania: 2018.02.15 Spotkanie burmistrza z mieszkańcami - relacja video

Spotkanie burmistrza z mieszkańcami

Relacja video ze spotkania Burmistrza Marcina Jakubowskiego z mieszkańcami miasta w Miejskiej Bibliotece Publicznej 7 lutego 2018

Data dodania: 2018.02.13 Spotkanie burmistrza z mieszkańcami

Spotkanie burmistrza z mieszkańcami

W środę, 7 lutego, w Miejskiej Bibliotece Publicznej miało miejsce spotkanie burmistrza z mieszkańcami. Rozmowy toczyły się wokół dwóch najważniejszych ostatnio tematów, czyli bezpłatnej komunikacji miejskiej oraz strefy płatnego parkowania. Mińszczanie sugerowali m.in. gdzie można umieścić dodatkowe przystanki, jeśli będzie taka możliwość oraz prosili o poszerzenie komunikacji o ościenną gminę.

Data dodania: 2018.02.08 Będzie kolejna linia komunikacji miejskiej?

Będzie kolejna linia komunikacji miejskiej?
W środę, 7 lutego, w Urzędzie Gminy Mińsk Mazowiecki przy ul. Chełmońskiego miała miejsce wspólna konferencja prasowa wójta gminy A. Janusza Piechoskiego oraz burmistrza Marcina Jakubowskiego.

Data dodania: 2018.02.07 Świąteczny czas w jazzowej odsłonie

Świąteczny czas w jazzowej odsłonie
ŚWIĄTECZNY CZAS W JAZZOWEJ ODSŁONIE to program Orkiestry Dętej Miasta Mińsk Mazowiecki promujący swoje najnowsze "dziecko" - kolędy i pastorałki zagrane w zupełnie innych - nowoczesnych aranżacjach.

Data dodania: 2018.02.02 Warsztaty Parkour

Warsztaty Parkour
W weekend 27-28 stycznia w Miasto Mińsk Mazowiecki odbyła się druga edycja Warsztatów Parkour. Impreza przyciągnęła ponad 120 pasjonatów sztuki przemieszczania się, którzy mogli wspólnie trenować, dzielić się doświadczeniem oraz spędzać czas na świetnie przygotowanym placu do treningu. W Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II gościliśmy osoby z wielu miast Polski między innymi: Lublina, Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Białegostoku, Krakowa, Radomia, Olsztyna oraz oczywiście bardzo dużo adeptów parkour z naszego miasta i okolic.

Data dodania: 2018.02.02 List Intencyjny w Mechaniku

List Intencyjny w Mechaniku
Dzień 1 luty 2018r. zapisze się w historii Powiatu Mińskiego i Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy kolejnym ważnym i strategicznym wydarzeniem dla rozwoju kształcenia i szkolenia zawodowego. W tym dniu w Warszawie odbyło się uroczyste podpisanie Listu intencyjnego pomiędzy Wojskowym Centralnym Biurem Konstrukcyjno Technologicznym S.A. reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Pana Piotra Kisiela, a Powiatem Mińskim reprezentowanym przez Starostę Mińskiego Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego i Wicestarostę Pana Krzysztofa Płochockiego oraz Zespołem Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim reprezentowanym przez Dyrektora Pana Tomasza Płochockiego.

Data dodania: 2018.02.01 Juniorzy Judo Kontra w Lublinie

Juniorzy Judo Kontra w Lublinie
W dniu 28 stycznia 2018r. w Lublinie odbyly się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo Juniorek młodszych i Juniorów młodszych.

UKS Judo KONTRA reprezentowało 2 zawodniczki i 2 zawodników. Złoty medal w kategorii 81kg wywalczył Patryk Pszonka. Srebrne medale zdobyli Jagoda Zawadzka, 48kg i Damian Zaperty 66kg. IV miejsce w kategorii wagowej 63kg zdobyła Wiktoria Zalewska.

Data dodania: 2018.01.31 Na wieczną wartę odszedł „Cichy Bohater” por. w st. sp. Tadeusz Bąkała.

Na wieczną wartę odszedł „Cichy Bohater” por. w st. sp. Tadeusz Bąkała.
Za Zasługi Wojenne i działalność kombatancką został odznaczony: Brązowym Medalem Zasłużony na Polu Chwały, Odznaką Weterana Walk o Niepodległość, Medalem za Odrę, Nysę i Bałtyk, Odznaką Grunwaldzką, wieloma odznaczeniami i dyplomami ZIW RP oraz awansowany do stopnia porucznika WP. Uroczystości pogrzebowe ś.p. Tadeusza Bąkały odbyły się 27 stycznia br. w Kościele p.w. NNMP w Mińsku Mazowieckim, podczas których wystawiono poczet sztandarowy ZIW RP, a słowo pożegnalne wygłosił Prezes Józef Jedynak.

Data dodania: 2018.01.29 Marcin Jakubowski Samorządowcem Roku 2017

Marcin Jakubowski Samorządowcem Roku 2017
W zakończonej w połowie stycznia edycji plebiscyty „Samorządowiec Roku 2017” oddano rekordową, jak do tej pory, liczbę głosów, bo aż 270 tys. Internauci głosowali na marszałków województw, prezydentów i burmistrzów miast oraz na radnych.

Rotator zdjęć

  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA
  • Gmina Mińsk Mazowiecki

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 43720