Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 18 października 2017

Imieniny:

Łukasza, Juliana, Bogumiły

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

Europa dla Obywateli
MSA wyposażenie

Nawigacja:

Treść strony

 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >    >> 

Data dodania: 2017.10.17 Mistrzostwa Świata Seniorów i XIV Mistrzostwa Świata Juniorów w Taekwon-Do ITF

Mistrzostwa Świata Seniorów i XIV Mistrzostwa Świata Juniorów w Taekwon-Do ITF
W dniach 9 - 15 października 2017 roku, w Dublinie, w Irlandii odbyły się XX Mistrzostwa Świata Seniorów i XIV Mistrzostwa Świata Juniorów w Taekwon-Do ITF. W zawodach wzięło udział 1051 zawodników z 61 krajów - w tym reprezentacja narodowa Polski.

Data dodania: 2017.10.16 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Judo

Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Judo
W dniach 14-15.10.2017r. w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Judo. Zawody odbyły się w pięknej nowoczesnej hali sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zawodnicy walczyli na 4 matach TATAMI.

Data dodania: 2017.10.13 Pobiegli po "nowe życie"

Pobiegli po "nowe życie"
24 września br. (niedziela) grupa słuchaczy Mińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięła udział w XI Biegu po nowe życie, któy odbył się na warszawskim Bemowie pod hasłem "Bemowo kocha Nordic Walking". Wśród uczestników - amatorów biegania z kijkami - znaleźli się przede wszystkim "przeszczepki" czyli ludzie po przeszczepach narządów organów. Na trasie biegu (około 1 kilometra) pobieli również sportowcy, aktorzy, piosenkarze i wielu, wielu innych.

Data dodania: 2017.10.12 I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej

I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej
W dniach 5-8 października gościliśmy drużynę FC Dziugas z partnerskiego miasta Telsiai na Litwie. Piłkarze przyjęli nasze zaproszenie do udziału w I Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej MOSIR CUP 2017 dla rocznika 2006 i młodsi. Organizatorami tego niesamowitego przedsięwzięcia był MOSIR, Stowarzyszenie Dwie Jedynki oraz wiele podmiotów, które finansowo wsparły tę sportową imprezę. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Marcin Jakubowski.

Data dodania: 2017.10.11 Otwarcie Street Workout Parku

Otwarcie Street Workout Parku
W weekend, 30.09.2017 r., miało miejsce w Mińsku Mazowieckim otwarcie nowego obiektu sportowo – rekreacyjnego Parkour Parku. Obiekt powstał dzięki MOSiR Mińsk Mazowiecki oraz Miastu Mińsk Mazowiecki, zaś pomysłodawcą była Akademia Parkour. Miejsce to przeznaczone jest do trenowania parkour, street workout oraz jako ciekawa alternatywa uzupełniająca inne aktywności fizycznej takie jak: piłka nożna, lekkoatletyka czy rugby.

Data dodania: 2017.10.10 Sukces "Mechanika"w ogólnopolskim konkursie IT SZKOŁA

Sukces "Mechanika"w ogólnopolskim konkursie IT SZKOŁA
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim uzyskał 7 miejsce w Polsce i 2 miejsce w województwie mazowieckim w ogólnopolskim konkursie IT SZKOŁA.

Data dodania: 2017.10.10 Wernisaż wystawy „Manierki jeńców wojennych ..."

Wernisaż wystawy „Manierki jeńców wojennych ..."
W czwartkowy wieczór, 5 października 2017 roku, w Muzeum Ziemi Mińskiej odbył się wernisaż wystawy „Manierki jeńców wojennych 1914-1918 na tle manierek państw zaborczych”. Ekspozycja prezentuje zaledwie niewielką część olbrzymiej kolekcji manierek, menażek, kubków wojskowych należącej do ks. kpt. Łukasza Józefa Hubacza, który do niedawna był wikariuszem w parafii pw. Świętego Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim i kapelanem 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego.

Data dodania: 2017.10.09 Wszystko, co dobre kończy się na mecie

Wszystko, co dobre kończy się na mecie
Może wyjdziemy na krnąbrnych i zadufanych w sobie, ale z drugiej strony przecież każdy zna to uczucie – kiedy się po prostu coś wie, i my wiemy, że 4 Jesienne Grand Prix po prostu się udało. Udało się świetnie mimo kilku niedociągnięć: nie dla wszystkich dogodnych terminów, fajnej, ale wymagającej trasy i kapryśnej pogody. Sukces tej imprezy nie było zwyczajne szczęście, ale ciężkie i konsekwentne działania w dążeniu do celu.

Data dodania: 2017.10.06 Mamy Mistrza Świata w Taekwon-do ITF

Mamy Mistrza Świata w Taekwon-do ITF
Pierwsze dwa dni zawodów były przeznaczone wyłącznie dla czarnych pasów i miały rangę Mistrzostw Świata. Trener ASW Dawid Matwiej nie zawiódł i w wielkim stylu zdobył złoty medal w testach siły stając się tym samym Mistrzem Świata Taekwon-do ITF!

Data dodania: 2017.10.06 Uroczystości w mińskiej "PIĄTCE"

Uroczystości w mińskiej "PIĄTCE"
29 września w murach Szkoły Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim odbyła się niezwykła, a zarazem podniosła uroczystość. W tym dniu uczniowie i zaproszeni goście upamiętnili ważne dla Polaków i mińszczan postacie – Józefa Wybickiego – Patrona szkoły, wielkiego patriotę – w 270. rocznicę jego urodzin - oraz małżonków Anny i Jana Hubertów, wspaniałych mińszczan, ludzi z pasją, którzy swą codzienną pracą i społecznikowską postawą zasłużyli się naszej małej ojczyźnie. To właśnie imię tej wyjątkowej pary – państwa Anny i Jana Hubertów - społeczność mińskiej „Piątki” postanowiła nadać jednej z szkolnych sal.

 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >    >> 

Rotator zdjęć

  • Gmina Mińsk Mazowiecki
  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 37170