Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 5 czerwca 2020

Imieniny:

Bonifacego, Walerii, Waltera

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

 • Europa dla Obywateli
 • MSA wyposażenie

Nawigacja:

 • Aktualności - relacje    /   

Treść strony

Data dodania: 2014.06.05 Udany debiut przedszkolaków

Udany debiut przedszkolaków
W dniu 24.05.2014r., odbyły się Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Przedszkolaków w Szachach, organizowane pod patronatem burmistrza Marcina Jakubowskiego. Pomysłodawcą turnieju było Przedszkole Niepubliczne Funny Kids, a współorganizatorami Mińskie Towarzystwo Szachowe oraz Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa, która stała się areną zmagań najmłodszych szachistów

Data dodania: 2014.06.05 Podsumowanie konkursów przedmiotowych podstawówek

Podsumowanie konkursów przedmiotowych podstawówek
22 maja 2014r. w auli Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczystość zakończenia i podsumowania konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2013/2014. Konkursy rokrocznie organizowane są przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie. Ze względu na prestiż do rywalizacji w zakresie wiedzy i umiejętności z języka polskiego, matematyki i przyrody przystępują niemal wszystkie szkoły, choć sukcesami na szczeblu wojewódzkim mogą się poszczycić tylko niektóre placówki...

Data dodania: 2014.06.05 Mechanik na fali

Mechanik na fali
Już po raz kolejny najlepsi uczniowie mińskiego „Mechanika” w ramach szkolnego programu EDUKACJA POD ŻAGLAMI udali się w rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich.
Rada Pedagogiczna z dyrektorem panem Tomaszem Płochockim od lat wspiera aktywność i zaangażowanie uczniów starając się w sposób nietuzinkowy nagrodzić wysiłki młodzieży, nie tylko poprzez dobre stopnie w dzienniku lekcyjnym.

Data dodania: 2014.06.05 Uczniowie SP5 z wizytą u Premiera

Uczniowie SP5 z wizytą u Premiera
1 czerwca 2014 roku w niedzielę dzieci z „Piątki” świętowały Dzień Dziecka, biorąc udział w wyjątkowej wycieczce. Kolejna już wizyta u Premiera Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska to nagroda dla szczególnie uzdolnionych uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim wyróżniających się w nauce i sporcie.

Data dodania: 2014.06.04 Aleja Gwiazd Literatury - Julia Hartwig

Aleja Gwiazd Literatury - Julia Hartwig
W dniu 31 maja 2014r., Julia Hartwig, odsłoniła pierwszą gwiazdę w Alei Gwiazd Literatury przed Miejską Biblioteką Publiczną w Mińsku Mazowieckim. Laudację wygłosił Remigiusz Grzela, polski prozaik, poeta i dramaturg. Uroczystości towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursu dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Mińska Mazowieckiego "Literacka Gwiazda 2014" poświęconego Julii Hartwig, koncert Miejskiej Orkiestry Kameralnej oraz deszcz poezji.

Data dodania: 2014.05.29 Tylko w Mińsku! Trasa - Przystanek Historia

Tylko w Mińsku! Trasa - Przystanek Historia
Prezent z okazji Dnia Miasta! Tego nie ma prawdopodobnie żadne miasto w Polsce, a może i na świecie. Projekt „Przystanek Historia” to cykl opowieści o naszym mieście, ludziach i wydarzeniach z nim związanych umieszczony na wiatach przystanków autobusowych. Oficjalnego otwarcia pierwszego z nich (ul. Kościuszki – vis a vis Starostwa Powiatowego) w czwartek, 29 maja, dokonali Burmistrz Marcin Jakubowski, przewodniczący Rady Miasta Dariusz Kulma, pomysłodawczyni Joanna Wilczak, opiekun merytoryczny Mariusz Dzienio oraz Piotr Siła dyrektor Miejskiego Domu Kultury, będącego realizatorem przedsięwzięcia.

Data dodania: 2014.05.28 Wspaniała Anna Dymna

Wspaniała Anna Dymna
Po raz kolejny udało nam się zaprosić do naszego miasta wyjątkowego gościa! Anna Dymna, która na spotkania z publicznością poza teatrem ma niewiele czasu, przy okazji wizyty na Warszawskich Targach Książki odwiedziła tylko jedno miejsce poza stolicą: Bibliotekę w Mińsku. Spotkanie z wybitną aktorką, założycielką Fundacji „Mimo Wszystko”, i Elżbietą Baniewicz, krytykiem teatralnym, autorką biografii „Dymna” opublikowanej przez Wydawnictwo Marginesy, wzbudziło ogromne zainteresowanie. Prowadził je Dariusz Mól.

Data dodania: 2014.05.28 Zlot Turystyczny Krasomówców

Zlot Turystyczny Krasomówców
23 maja 2014 r.( piątek) odbyły się dla uczniów warsztaty w formie wyjazdowej – tj. w formie Zlotu Turystycznego Krasomówców na terenie Gminy Cegłów. Uczestnicy Zlotu spotkali się z leśnikiem w rezerwacie Jedlina, a następnie zwiedzili najciekawsze miejsca w Cegłowie.

Data dodania: 2014.05.28 Dzień Zdrowia w „Szóstce”

Dzień Zdrowia w „Szóstce”
Dzień Zdrowia w „Szóstce”

21 maja w Szkole Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim odbył się X międzyszkolny konkurs „ZDROWO I BEZPIECZNIE”, który przebiegał pod hasłem „Więcej wiem- mądrze jem”. Wzięły w nim udział klasy II- IV. Celem konkursu było uświadomienie dzieciom potrzeby dbania o własne zdrowie i ukazanie znaczenia dla zdrowia właściwego odżywiania się, składu posiłków i aktywnego trybu życia.

Data dodania: 2014.05.28 II Turniej Piłki Siatkowej

II Turniej Piłki Siatkowej
W dniu 23.05.2014 r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy rozegrany został po raz drugi Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych, którzy rywalizowali o Puchar Dyrektora p. Tomasza Płochockiego.

Kalendarium

«czerwiec 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
dzień: 123456dzień: 7
dzień: 891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Najbliższe wydarzenia:

Reklama

 • Dyżury aptek
 • Wirtualny spacer
 • INWESTYCJE
 • baner reklamowy
 • MIM
 • FUNDUSZE ZEWNĘTRZNE
 • MIASTA PARTNERSKIE
 • OFERTY PRACY
 • GALERIA
 • CERTYFIKATY
 • ANKIETY
 • PLAN MIASTA
 • Punkty teleadresowe
 • E_PUŁAP
 • Karta Dużej Rodziny
 • Rodzinny Mińsk
 • Żołnierze Wyklęci

Rotator zdjęć

 • Gmina Mińsk Mazowiecki
 • MKS MAZOVIA
  MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 638703