Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 19 listopada 2019

Imieniny:

Seweryna, Elżbiety, Maksyma

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

  • Europa dla Obywateli
  • MSA wyposażenie

Nawigacja:

  • Aktualności - relacje    /   

Treść strony

Data dodania: 2014.02.06 Sukces muzyczny GM Nr2

Sukces muzyczny GM Nr2
Zespół Wokalno-Instrumentalny z Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II kierowany przez panią Magdalenę Jakubowską zajął III miejsce w IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej „OBeeBOK” organizowanym przez Białołęcki Dom Kultury w Warszawie.

Data dodania: 2014.02.05 Debata Społeczna w Mińsku Mazowieckim

Debata Społeczna w Mińsku Mazowieckim
Pierwsza w tym roku debata społeczna poświęcona poprawie bezpieczeństwa publicznego odbyła się w Mińsku Mazowieckim w auli Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego. W debacie wzięło udział kilkaset osób, a gośćmi specjalnymi byli: Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Dariusz Działo i Zastępca Komendanta Stołecznego Policji inspektor Dariusz Pergoł. Gospodarzem spotkania był Komendant Powiatowy Policji młodszy inspektor Robert Żebrowski, który omówił postulaty z poprzedniej debaty i przedstawił skalę zagrożeń w różnych dziedzinach. Na pytania mieszkańców odpowiadali między innymi Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński oraz Burmistrz Mińska Mazowieckiego Marcin Tomasz Jakubowski.

Data dodania: 2014.02.04 XV Liga Piłki Nożnej Halowej

XV Liga Piłki Nożnej Halowej
2 lutego miał miejsce finał XV Ligi Piłki Nożnej Halowej o Puchar Starosty Mińskiego, Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki oraz Komendanta Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej...

Data dodania: 2014.02.03 Mińscy Karatecy przeegzaminowani!

Mińscy Karatecy przeegzaminowani!
31 stycznia br. w Mińsko-Mazowieckim Klubie Karate odbył się egzamin sprawdzający poziom wyszkolenia karateków. Punktualnie o godzinie 17.00 na halę sportową wszedł zaproszony specjalnie na tę okazję shihan Andrzej Drewniak (8 dan), prezes Polskiego Związku Karate. Wraz ze swoimi instruktorami wkroczyli także niezwykle przejęci karatecy. Wszystkim dzieciom kibicowali poza salą podekscytowani rodzice, którzy nerwowo trzymali kciuki za swoje pociechy.

Data dodania: 2014.01.31 STUKNĘŁA NAM SETKA!

STUKNĘŁA NAM SETKA!
„Twoje Dziecko” to gazetka szkolna wydawana regularnie co miesiąc od września 2004 roku w Gimnazjum Miejskim nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim. W styczniu redakcja gazetki przygotowała dla swoich czytelników już 100. numer. Zarówno dla młodych dziennikarzy, jak i dla całej społeczności szkolnej jest to powód do dumy i jednocześnie czas podsumowań.

Data dodania: 2014.01.29 Zdanie obowiązków komendanta

Zdanie obowiązków komendanta
22 stycznia odbyło się uroczyste zdanie obowiązków komendanta Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim.
Pułkownik Tomasz Połuch zdał obowiązki i został wyznaczony na stanowisko komendanta Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Warszawie.

Data dodania: 2014.01.29 Odsłonięcie tablicy Jędrzeja Śniadeckiego

Odsłonięcie tablicy Jędrzeja Śniadeckiego
W ramach obchodów jubileuszu 100-lecia Szpitala Powiatowego w Mińsku Mazowieckim zorganizowana została uroczystość mająca na celu przypomnienie i uczczenie znanego lekarza, chemika, biologa i publicysty Jędrzeja Śniadeckiego, który od 1953 r. jest Patronem Szpitala Powiatowego w Mińsku Mazowieckim. Jubileusz 100-lecia Szpitala Powiatowego jest objęty Honorowym Patronatem Prezydenta RP.

Data dodania: 2014.01.14 Zakończona inwestycja miasta - TARGOWISKO MIEJSKIE

Zakończona inwestycja miasta - TARGOWISKO MIEJSKIE
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji

Data dodania: 2014.01.14 Kobieta optymistyczna

Kobieta optymistyczna
Zaraźliwym śmiechem i dystansem do siebie Krystyna Janda wyznaczyła kierunek całemu koncertowi w niedzielny wieczór, 12 stycznia. Sala kameralna Miejskiego Domu Kultury z trudem pomieściła tego dnia wszystkich wielbicieli talentu wybitnej aktorki.

Data dodania: 2014.01.13 IV Grand Prix Mińska Mazowieckiego w pływaniu – 2 runda

IV Grand Prix Mińska Mazowieckiego w pływaniu – 2 runda
Po przerwie świąteczno-noworocznej nasi mińscy pływacy wrócili do rywalizacji sportowej. W dniu 12 stycznia 2014 roku na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się2 runda IV Grand Prix Mińska Mazowieckiego w pływaniu. Na starcie stanęło 170 zawodników reprezentujących kluby Orki Ostrów Mazowiecka, Ósemka Siedlce, Delfin Garwolin, MTS Zambrów, MG Sports, UKS Wilanowia, zawodnicy niezrzeszeni i oczywiście KS Barakuda Mińsk Mazowiecki.

Rotator zdjęć

  • Gmina Mińsk Mazowiecki
  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 440248