Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 24 lutego 2019

Imieniny:

Bogusza, Macieja, Marka

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

  • Europa dla Obywateli
  • MSA wyposażenie

Nawigacja:

  • Aktualności    /   
  • Aktualności kwiecień    /   

Treść strony

Profilaktyczne badania USG dla dzieci

W dniach 12 - 14 maja b.r. Fundacja Ronalda McDonalda we współpracy z  Miastem Mińsk Mazowiecki zaprasza na badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6. roku życia włącznie.

Badania są bezpieczne, bezbolesne i bezpłatne.

Jak ważne jest zdrowie naszego dziecka? Rodzice nie mają wątpliwości – najważniejsze. A jak często wykonujemy naszym dzieciom badania profilaktyczne? Za rzadko lub wcale.

Badania mają na celu dokładną ocenę stanu narządów wewnętrznych dzieci oraz wykrycie ewentualnych odstępstw od normy. Badania realizowane są według standardów medycznych określonych dla tej grupy wiekowej przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne i wykonywane przez doświadczonych lekarzy – radiologów.

Ambulans Fundacji to jedyny tego typu pojazd w Europie. Jest to unikalna, mobilna stacja medyczna, składająca się z poczekalni – rejestracji oraz dwóch gabinetów lekarskich, wyposażonych w nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny.

Aby wziąć udział w badaniu USG należy zapisać dziecko, dzwoniąc w dniach 5 - 6 maja w godzinach 8.00 – 15.00 pod numer: 539-396-979.

Udział w badaniu bez rejestracji nie jest możliwy. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Informacja o zakończeniu zapisów zostanie podana na stronie Fundacji TUTAJ oraz na profimu FB Miasta TUTAJ

Lekarze będą przyjmować w ambulansie Fundacji, który stanie na placu przed MDK w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska 173.

Czas potrzebny na badanie to około 15-18 minut. Po zakończeniu rodzice otrzymują wyniki badań oraz ewentualne porady lekarskie.

Zaproszenie ambulansu Fundacji do Mińska Mazowieckiego było możliwe dzięki zaangażowaniu finansowemu firmy Harper Hygienics oraz Banku Społdzielczego w Mińsku Mazowieckim.
 

  • autor: z arch. Fundacji

Wstecz

Rotator zdjęć

  • Gmina Mińsk Mazowiecki
  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 22699