Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 17 grudnia 2018

Imieniny:

Floriana, Olimpii, Jolanty

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

  • Europa dla Obywateli
  • MSA wyposażenie

Nawigacja:

Treść strony

Konsultacje projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia Programu „Rodzinny Mińsk”.

Mińsk Mazowiecki, 22 wrzesień 2016 roku

  

OGŁOSZENIE O PRZEPROWADZENIU KONSULTACJI 

Działając zgodnie z uchwałą nr XV.153.2016 Rady Miasta Mińsk Mazowiecki z dnia 14 marca 2016 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego, Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki informuje, że w okresie od 30 września do 13 października 2016 r. zostaną przeprowadzone konsultacje projektu uchwały Rady Miasta Mińsk Mazowiecki zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia Programu „Rodzinny Mińsk”.

W konsultacjach mogą uczestniczyć organizacje pozarządowe prowadzące działalność na terenie miasta Mińsk Mazowiecki w zakresie określonym w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Celem konsultacji jest uzyskanie opinii oraz ewentualnych uwag i propozycji zmian projektu uchwały będącej przedmiotem konsultacji.

W ramach konsultacji odbędzie się otwarte spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych w dniu 3 października 2016 r. (poniedziałek) o godzinie 1300, w sali nr 116 Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki, ul. Konstytucji 3 Maja 1. Dodatkowo na stronie internetowej Miasta Mińsk Mazowiecki i w Biurze Obsługi Klienta (pokój nr 4) Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki, w okresie przewidzianym na przeprowadzenie konsultacji dostępny jest projekt uchwały. 

Opinie, uwagi i propozycje zmian do konsultowanego projektu uchwały należy kierować do Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki w terminie do 13 października 2016 r. w formie pisemnej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: katarzyna.biernat@umminskmaz.pl. Formularz konsultacyjny dostępny jest na stronie internetowej Miasta Mińsk Mazowiecki i w Biurze Obsługi Klienta (pokój nr 4) Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki. 

Burmistrz Miasta
/-/ Marcin Jakubowski

Wstecz

Rotator zdjęć

  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA
  • Gmina Mińsk Mazowiecki

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 14302