Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 16 stycznia 2018

Imieniny:

Marcela, Włodzimierza, Waldemara

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

Europa dla Obywateli
MSA wyposażenie

Nawigacja:

Treść strony

II Turniej Mikołajkowy - podsumowanie

W dniu  9, 16 i 17 grudnia 2017r., odbyła się II Edycja Turnieju Mikołajkowego w FUTSALU
pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Pana Marcina JAKUBOWSKIEGO oraz Starosty Powiatu Mińskiego Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego w kategoriach wiekowych:2011/2012, 2010/2009 i 2008/2007.

Zawody rozegrane zostały na hali sportowej ZSZ nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim dzięki uprzejmości Dyrektora Zespołu Szkół Pana Tomasza PŁOCHOCKIEGO.

W turnieju udział wzięło 33  zespołów reprezentujące następujące kluby sportowe jak:

UKS 5 MIŃSK MAZOWIECKI, VICTORIA SULEJÓWEK,  APN MIŃSK MAZOWIECKI, MKS WICHER KOBYŁKA,  POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI, S.A.P MASOVIA, JUTRZENKA CEGŁÓW, UKS 112 BIAŁOŁĘKA, NAPRZÓD SKÓRZEC, APN MIŃSK MAZOWIECKI, LUKS JUNIOR RZAKTA,MOS BIAŁYSTOK, JUTRZENKA CEGŁÓW,POGOŃ SIEDLCE,AKADEMIA SPORTU MAM FUN, OLIMPIA ZAMBRÓW, KORONA JADÓW, PROGRES GARWOLIN, UKS CHAMPIONS MIŃSK MAZOWIECKI oraz KS ACTIVUM SPORTS Maliszew.

W sumie  w turnieju  zagrało blisko 320 zawodników. Liczba bramek zdobytych wyniosła blisko 385 goli.  Rozegrano ponad 100 meczy.

Przeprowadzony był konkurs zwodów piłkarskich gdzie młodzi adepci najbardziej popularnego sportu mogli zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie, które były na bardzo wysokim poziomie.

Każdy młody adept piłki nożnej otrzymał pamiątkowy medal, czekoladowego Mikołaja oraz każdy zespół wyróżnionym był pamiątkowym pucharem oraz dyplomem za udział w turniej. Zespoły otrzymały również pamiątkowe zdjęcia oraz każdy zespół otrzymał piłkę.

Dekoracji w imieniu Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki dokonała Pani Diana Rokicka.

Serdecznie podziękowania przekazujemy Panu Burmistrzowi Miasta Mińsk Mazowiecki, Staroście Powiatu Mińskiego oraz Dyrektorowi ZSZ nr 2 w Mińsku Mazowieckim za nie ocenioną pomoc przy zorganizowaniu tego wydarzenia sportowego.

Moc podziękowań również ślemy do sponsorów dzięki którym mogliśmy zapewnić tak piękne nagrody dla uczestników imprezy:

Firmie Rogger sp. Zo.o. za ufundowanie piłek oraz Firmie Pana Marcina Kołodziejczyka za ufundowanie bonów piłkarskich. Bardzo Dziękujemy.

Podziękowanie STREFA MIŃSK za patronat medialny nad imprezą.

Bardzo ważne podziękowania przekazujemy dla rodziców naszych młodych piłkarzy za doping i pomoc w organizacji tego wielkiego wydarzenia sportowego w życiu Naszego Klubu.

Zarząd Klubu KS ACTIVUM SPORTS.

Wielka Gala Charytatywna

Muzyczne wydarzenie roku! Jacek Kawalec jako przebojowy Joe Cocker, SoftChili, czyli ekscentryczna mieszkanka intymnych tekstów i mocnych gitarowych brzmień oraz zespół ANTE - energetyczny rock z akordeonem rozpętają w MSA burzę dźwięków. Energetyczne widowisko, które łączy porządną muzykę i szczytny cel. Zbieramy fundusze dla dzieci i młodzieży dotkniętych porażeniem mózgowym. Rozświetlmy ich świat!

Baw się i pomagaj razem z nami. Dzięki Tobie dzieci i młodzież z mózgowym porażeniem dziecięcym mogą zrobić krok ku lepszej przyszłości! Zbieramy pieniądze dla stowarzyszenia „Krok Dalej”, które za główny cel obrało sobie to, by każde potrzebujące dziecko otrzymało fachową i skuteczną pomoc. Kup bilet już dziś, aby być w samym centrum wydarzeń. To Ty ustalasz cenę biletu! Zapłać tyle ile możesz. Okaż trochę serca, by uśmiech z dziecięcych twarzyczek nie zniknął ani na sekundę! Nie możesz być wtedy z nami? Nic nie szkodzi. Zachęcamy do wpłat darowizn i do oglądania wydarzenia na żywo. Rozświetlmy ich świat, razem!

https://www.lokalnie.tv/rozswietl-ich-swiat

 

Biegaj jak mistrz

Konsultacje społeczne - obiekty użyteczności publicznej

Konkurs na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno-edukacyjną podczas ferii zimowych 2018

"Zośka. Moja wielka miłość"

Zapraszamy na spotkanie z Dorotą Majewską i Aleksandrą Prykowską-Malec, które zaprzyjaźniły się z Haliną Sapalską z domu Glińską i z jej rodziną i towarzyszyły swojej bohaterce do końca spisując jej wspomnienia. Książka "Zośka. Moja wielka miłość" to życiorys Hali, ukochanej żołnierza AK Tadeusza Zawadzkiego "Zośki". 

Spotkanie odbędzie się 11 stycznia o godzinie 18.30.

Muzeum Ziemi Mińskiej zaprasza na wystawę

Konsultacje społeczne - nagrody sportowe

Wyjaśnienie w sprawie remontu ul. Wyszyńskiego

Przepraszamy za przedłużający się remont instalacji i nawierzchni w ulicy Wyszyńskiego. Planowaliśmy skoordynowanie wszystkich prac oraz ich zakończenie już kilka miesięcy temu. Przyczyną opóźnienia był brak wykonawców, którzy za zaplanowane w budżecie środki, przystąpiliby do przetargu. W konsekwencji część prac rozpoczęto o wiele później niż planowaliśmy, ponieważ byliśmy zmuszeni do powtarzania przetargów. Od kilku tygodni czekamy na masę bitumiczną (asfaltową), która stała się towarem deficytowym. Mamy nadzieję, że od połowy stycznia mieszkańcy miasta będą mogli korzystać z nowej nawierzchni ulicy Wyszyńskiego.

Turnieju Mistrzów Futsalu

Samoobrona dla kobiet

Klub KS Activum Sports wraz z Defendo Alliance oraz Safe Women zapraszają na zajęcia z samoobrony dla pań. Zajęcia będą obejmowały m. in.: techniki obrony przed napastnikiem, budowanie odporności na stres. Każda uczestniczka otrzyma wodę, koszulkę, zdjęcie oraz certyfikat ukończenia szkolenia. Zapisy przez link podany poniżej:

www.ksactivumsports.pl

 

I Miński Festiwal "Piosenka dobra na wszystko"

Darmowa komunikacja w Mińsku Mazowieckim

Przejazd techniczny autobusu komunikacji miejskiej

Wiecej foto na:

https://minskmaz.com/news/rusza-komunikacja-miejska

Komunikacyjna konferencja

Pierwsze godziny funkcjonowania komunikacji miejskiej za nami

Filmowe propozycje na czas ferii

Kolędowanie w MUZEUM

WOŚP w Mińsku Mazowieckim

Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu

Dzień otwartych drzwi EBU

Otwarte Mistrzostwa Polski Sportów Walki federacji WKSF

Uproszczony program zawodów

Otwarte Mistrzostwa Polski Sportów Walki federacji WKSF

7:00 – Przyjazd ekip, rejestracja i ważenie zawodników

9:00 – Odprawa trenerów i sędziów

10:00 – Rozpoczęcie konkurencji według wieku i wag

Ring – walki K1 Rules- walki eliminacyjne

-Juniorzy Kobiety

-Juniorzy mężczyźni

-Seniorzy kobiety

-Seniorzy mężczyźni

Maty 1 – 4

- Walki Kalaki dla dzieci

- Walki Pointfighting dla dszieci

13:00 – Uroczyste otwarcie zawodów, powitanie sponsorów, zaproszonych gości, działaczy i trenerów, oficjalna dekoracja najmłodszych zawodników

15:30 – Wznowienie walk,

Ring – półfinały i finały poszczególnych konkurencji K1 Rules

Maty 1-4:

- Finały walk pointfighting dzieci

Mata 1,2:

Walki Pointfighting Kadeci, juniorzy seniorzy

Mata 3,4

Walki Kick Light Kadeci, juniorzy, seniorzy

20:00 – Ostatnia dekoracja zawodników

21:00 – Zakończenie zawodów, podziękowania dla organizatorów, działaczy, sponsorów, sędziów

Wykład otwarty

Zapraszamy wszystkich chętnych na wykład otwarty nt. “Kobieta w niemieckim obozie koncentracyjnym”, który poprowadzi 1 lutego od godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim (w hali widowiskowo-sportowej) pani dr Agnieszka Nowak.

W wykładzie mogą również uczestniczyć uczniowie szkół ponadpodstawowych (do 25 osób ze szkoły wraz z opiekunem). Prosimy szkoły o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału (tel. 25 7589547).

Koncert zespołu "DUALIZM"

Filip Mizia to Singer - Songwriter z Östersund (Szwecja)/ Wrocławia. Tworzy teksty, muzykę, rozpoczyna przygodę z produkcją oraz pisze pracę magisterską z psychologii. Pełen życia, otwarty umysł, dwubiegunowa mikstura energii, empatii i pasji. Na wiosnę będziemy mogli usłyszeć jego debiutancką płytę która będzie wybrzmiewała melodyjnym, soulowym rockiem i nie tylko (funk,hip-hop, alternatywna, psychodeliczna, pop).


Kacper Mikołajuk - wrocławski muzyk, multiinstrumentalista, student saksofonu Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Chłopak z ogromnymi brwiami, pasją do życia oraz  nieprzeciętnym seksapilem.

Europa dla Obywateli

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się terminem naboru wniosków na dofinansowania w programie "Europa dla obywateli", Punkt Kontaktowy programu oraz "Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct" prowadzony przez Urząd m.st. Warszawy zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 17 stycznia w Centrum Kreatywności w Warszawie.

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom i osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych celów, priorytetów i zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym UE "Europa dla obywateli" oraz przedstawienie najważniejszych założeń programu na 2018 rok.

Program "Europa dla obywateli" przeznaczony jest dla jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, kulturalnych i badawczych, sektora pozarządowego oraz innych organizacji społeczeństwa obywatelskiego nienastawionych na zysk. Ma na celu wspieranie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym oraz angażowanie obywateli i organizacji społeczeństwa obywatelskiego w proces integracji europejskiej.

Podczas spotkania informacyjnego będzie można dowiedzieć się m.in.:
- na jakie działania społeczne, edukacyjne i kulturalne można otrzymać dofinansowanie,
- na co zwrócić uwagę przy tworzeniu projektu i pisaniu wniosku,
- o dobrych praktykach w projektach, które otrzymały dofinansowanie,
- o sposobach pozyskiwania partnerów do projektów.

"Europa dla obywateli" to program UE wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, znajdujący się pod linkiem: https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/nabor-wnioskow-1-marca-2018-spotkania-informacyjne/

 

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy?  Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania?  Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!

Jeśli Twojego nazwiska nie ma w rejestrze wyborców, to nie będziesz mógł głosować w nadchodzących wyborach samorządowych.

Rejestr wyborców to lista osób z prawem do głosowania w danej gminie. 
Jeżeli masz stałe zameldowanie, to znaczy, że Twoje nazwisko jest w rejestrze wyborcóww gminie, w której jesteś zameldowany. Będziesz mógł oddać głos.

Jeśli jednak jesteś zameldowany na pobyt czasowy, albo w ogóle nie masz meldunku, to nie ma Cię w rejestrze wyborców i nie będziesz mógł głosować w wyborach.

Co masz zrobić?

Złóż wniosek o wpisanie do rejestru wyborców w gminie, w której mieszkasz.

Sprawdź już dziś w swoim urzędzie gminy czy jesteś w rejestrze wyborców!

Więcej informacji na stronie www.pkw.gov.pl oraz na kanałach Państwowej Komisji Wyborczej i Krajowego Biura Wyborczego w serwisach społecznościowych.

Koncert MM BIG-BAND

VII Mikołajkowy Turniej w brazylijskim Jiu Jitsu dla dzieci i młodzieży

Już po raz siódmy Miński Klub Sportowy MMA TEAM wspólnie z Klubem Walki Grappler organizowali Mikołajkowy Turniej w brazylijskim Jiu Jitsu dla dzieci i młodzieży w niezwykle gościnnej Gminie Jakubów.

Sobota 16 grudnia pod znakiem gorącej rywalizacji najmłodszych uczestników turnieju i ich nieco starszych kolegów. Zawody zostały uroczyście otwarte przez Starostę Mińskiego Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego oraz gospodarza obiektu w którym się znajdowaliśmy Panią Hannę Wocial - Wójt Gminy Jakubów.

Do rywalizacji na macie stanęło ponad 100 zawodniczek i zawodników z Polski oraz goście zagraniczni z Litwy. Dzieci były bardzo grzeczne w tym roku i każde z nich otrzymało medal, dyplom oraz nagrodę. Tym razem w roli Mikołajów wystąpili Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński, Wójt Gminy Jakubów Pani Hanna Wocial oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego. W  imieniu organizatorów składamy ogromne podziękowania za wszelką pomoc i wsparcie tych zawodów, także dla wspaniałych pracowników Gminy Jakubów i niezastąpionej ekipy Grapplera.

Radość dzieci i ich uśmiechnięte, zadowolone buźki, świadczą tylko o tym, że turniej został zorganizowany zgodnie z ich oczekiwaniami. Czekając na kolejne walki wszyscy uczestnicy mogli umilić sobie czas pstrykając zawadiackie zdjęcia dzięki Fotobudce Do Rozpuku.

Mikołajkowa sobota minęła nam w błyskawicznym tempie, a Klub Walki Grappler zdobył 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej, pokonując zespoły z Dragon’s Den i ekipę z Lotwy.

Klasyfikacja indywidualna Grapplerów przedstawia się następująco:

Złote medale :

Julka Paździoch , Agata Lipska, Natalia Wolińska, Natalia Gawrych, Wiktoria Klepacka, Aleksandra Bodecka, Dominika Dąbrowska, Dawid Bankiewicz, Kacper Brokowski, Aleksander  Kozłowski, Michał Niewiatowski, Raihana Ismail, Aleks Sitek, Jakub Adamczyk, Łukasz Cyran;

Srebrne medale :

Martyna Bodecka , Andrzej Frankiewicz, Monika Kozera, Andrzej Frankiewicz, Ivan Novyk, Stanisław Chwesiuk., Jakub Jęda , Piotr Lipski, Borys Mroczek, Wiktoria Kędzierska, Krystian Woliński , Łukasz Godłoza, Bartek Pietrasik;

Brązowe medale :

Dominik Kozera, Antek Rosa, Jarek Bodecki, Aleksander  Kozłowski , Jan Chwiesiuk, Paweł Adamczyk, Filip Kosut, Damian Wieczorek.Bartek Tarasewicz

MMA TEAM

Świąteczny czas w jazzowej odsłonie

Gałczyński w pałacu

Spotkanie z twórczością K.I.Gałczyńskiego rozpoczynamy nowy cykl POECI W PAŁACU. W ramach spotkań salonu poetyckiego usłyszymy wiersze najznamienitszych polskich polskich poetów oraz wiele faktów z ich życia.

Scenariusz i prowadzenie - Anna Obszarna
Wiersze czyta - Joanna Szczepkowska

Oprawa muzyczna - Tomasz Bereda

MDK, 21 stycznia, godz. 12:00 WSTĘP WOLNY

Stand-Up w MDK

Paweł Chałupka  Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roaście Tego Typa Mesa oraz Popka.

Patryk Czebańczuk jest obdarzony bezczelną charyzmą. Jego energia sceniczna, sposób mówienia oraz zmysł obserwacji są warte zapamiętania. Patryk wprowadza na scenę hip-hopową energię i nie baczy na swój niewyparzony język, co może niektórym przeszkadzać. Jednak myślę, że zdecydowana większość ludzi doceni jego bezpośredniość przekazu i 'łódzki sznyt'.

Imprezę poprowadzą:
Robert Sztygowski i Łukasz Kowalski

26 stycznia, godz. 20:30. BILET 30 ZŁ.

"WESOŁE MIASTECZKO" - Agnieszka Osiecka - piosenki ostatnie

"Szczerze wyznam, co czuję: to jest ten ostatni gwizdek. Nieskromnie dodam, że piosenkami do spektakli dla Teatru Atelier wzniosłam się ponad wszystko, co w życiu zrobiłam. I to jest mój łabędzi śpiew. Ja nigdy w życiu nie myślałam, że zobaczę jakiś mur przed swoją głową. Każdy myśli, że tego muru nie ma, że nigdy nie umrze... Dałam wszystko z siebie." - Agnieszka Osiecka

Z czego składa się „Wesołe miasteczko"? Przede wszystkim z emocji. Raz patrzymy na świat niemal z obłoków, z wysokości diabelskiego młyna, by potem wsiąść w makabryczny roller-coaster. Warto wybrać się w taką podróż (…) Zuzanna Suliga, Gazeta Wyborcza w Częstochowie.

MAGDA UMER O „WESOŁYM MIASTECZKU”
Dużo tam czarnych aniołów i Boga. Godzenia się z Losem i próby z nim walki o odroczenie wyroku. „Jeszcze nie jestem gotowa"- pisała, bo do tej pory lubiła umierać tylko z miłości.
Wspaniali kompozytorzy: Zygmunt Konieczny, Ewa Kornecka, Przemek Gintrowski, Jurek Satanowski. Świetni muzycy (Michał Rorat, Krzysztof Paul, Sławek Koryzno, Adam Żuchowski), ciekawe, inne aranżacje.
Sama napisała o tym okresie swojej twórczości: „To jest mój łabędzi śpiew. Ja nigdy w życiu nie myślałam, że zobaczę jakiś mur przed swoją głową. Każdy myśli, że tego muru nie ma, że nigdy nie umrze… dałam z siebie wszystko". I o tym co nam dała pod koniec życia jest ten spektakl. Od wczoraj myślę o Niej za dużo i zastanawiam się, czy tak naprawdę można oswoić się ze śmiercią.

Agnieszka Osiecka –piosenki ostatnie.

Scenariusz i reżyseria: André Hübner-Ochodlo
Muzyka: Ewa Kornecka, Przemysław Gintrowski, Zygmunt Konieczny, Jerzy Satanowski
Aranżacje: Adam Żuchowski
Spektakl z udziałem Marcina Januszkiewicza -laureata Grand Prix tegorocznego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu!
Songi Agnieszki Osieckiej ze spektakli „Do dna”, „Darcie pierza”, „Wilki”, „Apetyt na śmierć”, „Nie żałuję"
Występują: Marta Honzatko, Waldemar Cudzik, Adam Hutyra, Marcin Januszkiewicz (gościnnie)
Zespół muzyczny: Michał Rorat (instrumenty klawiszowe), Krzysztof Paul (gitara), Sławek Koryzno (perkusja), Adam Żuchowski (kontrabas)

Premiera w Teatrze im. A. Mickiewicza w Częstochowie: 17 września 2017 r.
Premiera w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie - 8 VII 2017 r.

MDK, 28 stycznia, godz. 19:00. BILET 30 ZŁ

Powiatowy Konkurs Matematyczno-Artystyczny

„Od stażu do angażu – aktywizacja społeczno – zawodowa osób z niepełnosprawnościami”

Cezary Łazarewicz i Maja Komorowska - spotkanie wokół książki "Żeby nie było śladów"

Zapraszamy na spotkanie z Cezarym Łazarewiczem, laureatem Literackiej Nagrody Nike 2017. Wyjątkowym wydarzeniem tego wieczoru będzie także spotkanie z poezją Grzegorza Przemyka. Jego wiersze przeczyta wybitna aktorka Maja Komorowska, przyjaciółka Barbary Sadowskiej, matki Grzegorza Przemyka.

„Ludzie o miedzianym czole, utożsamiający milicję z władzą, postanowili poświęcić prawdę dla swoich doraźnych korzyści, skompromitować wymiar sprawiedliwości w Polsce cynicznymi manipulacjami, które będą kiedyś książkowym przykładem niesprawiedliwości” – to słowa matki Grzegorza Przemyka, świeżo upieczonego maturzysty, który w maju 1983 roku został śmiertelnie pobity przez milicję.

Cezary Łazarewicz szczegółowo opisuje historię Grzegorza Przemyka, zbrodnię, która nie doczekała się sprawiedliwego wyroku.

 

Daniel Gałązka z Zespołem - Koncert Jubileuszowy

Zespół DGZZ powstał w 2002 roku i jest kontynuacją solowej działalności Daniela Gałązki - laureata wielu konkursów piosenki poetyckiej.
W 2009 roku ukazała się debiutancka, koncertowa płyta zespołu pt. „Dotykam dachów", a w 2012 płyta studyjna pt. "Odległości".
W trakcie dotychczasowej działalności zespół zagrał kilkaset imprez plenerowych, koncertów w klubach i w domach kultury.
W roku 2013 DGZZ zagrał między innymi na Przystanku Woodstock, na festiwalu „Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym.
W 2016 roku zespół otrzymał Nagrodę "Kalinowego Serca" .

Muzycy prezentują utwory rozbudowane w sferze improwizacji, często szukają nowych brzmień, dlatego też muzyka DGZZ wymyka się kategorii poezji śpiewanej.
Twórczość zespołu jest w pełni autorska. Autorem słów jest Piotr Brymas, kompozytorem - Daniel Gałązka, za aranżacje odpowiedzialny jest cały zespół.

Skład zespołu:
Piotr Aleksandrowicz - gitary
Marek Konatkowski – bas
Krzysztof Szmańda – perkusja
Piotr Brymas – słowo
Daniel Gałązka – śpiew, gitara, muzyka

MDK 1 lutego, godz.19:00 BILET 20 ZŁ (PRZEDSPRZEDAŻ) W DNIU KONCERTU 30 ZŁ

http://mdkmm.pl/bez-kategorii/k/

Ogłoszenie Powiatowego Lekarza Weterynarii

REPERTUAR KINA MUZA

"Wokół Winyla" - Burn Reynolds

Zapraszamy miłośników winyli na wyjątkowe spotkanie z DJ Burnem Reynoldsem czyli Bartoszem Jankowskim - kompozytorem, kolekcjonerem płyt, poszukiwaczem zaginionych pereł. Grywał w Rosji, Francji, Izraelu, Wiedniu, Londynie, Birmingham oraz na Litwie, a jego muzyczne sety otwierały wiele festiwali filmowych i teatralnych, m.in. dwie edycje Planet Doc Review, Warszawskie Spotkania Teatralne, Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni.

Między innymi dzięki niemu, jako członkowi kolektywu didżejskiego Soul Service, doszło do ukazania się zbierającej pozytywne recenzje na całym świecie serii wydawniczej „Polish Funk”, prezentującej mało znane utwory z archiwów polskiej fonografii.

Wybrane okładki z jego kolekcji będziecie mogli zobaczyć podczas spotkania. Jeśli fascynuje Was fenomen winylowych płyt,chcielibyście poznać nieco historię odtwarzania muzyki, usłyszeć trochę ciekawostek, zobaczyć ciekawe okładki, zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z DJ Burnem Reynoldsem! Przybywajcie!

MBP, 3.02.2018 r., godz. 18.00

A wieczorem Burn Reynolds zagra w klubie Sanatorium podczas Boogie Night 3!

Rotator zdjęć

  • Gmina Mińsk Mazowiecki
  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 214