Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 23 lipca 2018

Imieniny:

Brygidy, Apolinarego, Bogny

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

  • Europa dla Obywateli
  • MSA wyposażenie

Nawigacja:

Treść strony

Puchar Polski w Taekwon-Do ITF - Mykanów 2018

W dniach 2 - 4 marca 2018 roku odbył się w Mykanowie koło Częstochowy zorganizowany przez Polski Związek Taekwon-Do Puchar Polski w Taekwon-Do ITF. Impreza zgromadziła na starcie ponad 300 zawodników, z klubów zrzeszonych w PZTKD.       

Nasze miasto i powiat reprezentowała, pod kierunkiem Mistrza Jacka Łuniewskiego VII DAN, ośmioosobowa seniorsko-juniorska ekipa Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO. Nasi klubowicze na tle czołowych zawodników w kraju spisali się bardzo dobrze – 11 razy stając na podium zawodów.

Złote medale zdobyli: Marta Krajewska w konkurencji układów formalnych seniorek stopni mistrzowskich II DAN, w konkurencji układów formalnych juniorek stopni mistrzowskich DAN oraz w walkach juniorek w kategorii do 45kg, Mateusz Zgódka w konkurencji układów formalnych seniorów stopni mistrzowskich I DAN oraz Cezary Jackowski w konkurencji układów formalnych juniorów stopni KUP i w walkach juniorów do 68kg stopni mistrzowskich DAN.

Srebrny medal zdobyła Julia Kawka w układach formalnych seniorek stopni II DAN.

Brązowe medale zdobyli: Jakub Hamerski w konkurencji układów formalnych seniorów stopni mistrzowskich I DAN oraz w walkach seniorów do 70kg, Mateusz Zgódka w walkach seniorów do 85kg, Jakub Kuźmicz w walkach juniorów do 68kg stopni KUP.

Ponadto mińscy zawodnicy plasowali się w swoich konkurencjach tuż za podium - 5.miejsca przypadły: Julii Kawce w walkach seniorek do 56kg, Mateuszowi Radomskiemu w walkach seniorów do 85kg, Jakubowi Kuźmiczowi w konkurencji układów formalnych stopni KUP oraz Mikołajowi Gajewskiemu w walkach juniorów do 68kg stopni KUP.

Miński Klub Sportowy TAEKWON-DO zajął I miejsce w klasyfikacji medalowej klubów wśród juniorów, a Marta Krajewska oraz Cezary Jackowski zostali najlepszymi zawodnikami imprezy wśród juniorów.

Wszystkim gratulujemy!

Wstecz

Rotator zdjęć

  • Gmina Mińsk Mazowiecki
  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 22188