Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 22 września 2018

Imieniny:

Joachima, Maurycego, Darii

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

  • Europa dla Obywateli
  • MSA wyposażenie

Nawigacja:

Treść strony

Pracowity weekend Grapplera

W miniony słoneczny weekend w Warszawie odbyły się  jedne z najbardziej prestiżowych i najważniejszych zawodów w Polsce -  XIV edycja Mistrzostw Polski Submission Fighting ADCC.

Na zawodach pojawiła się czołówka polskich zawodników trenujących parterowe sztuki walki. Nie zabrakło także znakomitych trenerów Piotra „Bagi” Bagińskiego, Radka Turka czy „Profesora” Kamila Umińskiego.

 Mińska ekipa Grapplera i MKS MMA Team  pokazała i tym razem, że jest bardzo mocna w dyscyplinach parterowych. Udało nam się zdobyć dwa cenne medale- oba srebrne, a to za sprawą naszej zawodniczki Julii Paździoch, która wywalczyła go w kategorii juniorki +60kg oraz „złego trenera”- Marcina Frankiewicza w kategorii master zaawansowani + 91kg.

Po sobotnich sukcesach niedzielny wyjazd do Biskupca na Turniej NO GI dla dzieci i młodzieży Arrachion Grappling Cup 2 okazał się być złotą i brązową niedzielą dla naszych podopiecznych. Po ciężkich i zaciętych walkach- najmłodsi grapplerzy mieli w kategoriach  po 5-6 pojedynków- udało nam się wywalczyć 3 medale.

 Na najwyższym podium stanął tym razem Ivan Novyk w kategorii -55kg, brązowe medale zdobył Andrzej Frankiewicz w kategorii -33kg, oraz Dawid Bankiewicz w kategorii -42kg.

Pozostali grapplerzy Aleks Sitek, Filip Kosut, Damian Wieczorek i Łukasz Cyran otarli się o podium zajmując 4 miejsca.
Reasumując, sobotnie i niedzielne zwycięstwa sprawiły, że zdobyliśmy komplet medali: złoto , srebro i brąz, a więc podium nasze  i oby tak dalej, a już w najbliższy weekend wyjazd na Mistrzostwa Europy do Poznania. Trzymajcie kciuki! Składamy także podziękowania dla rodziców, zwłaszcza Pawła Wieczorka za pomoc logistyczną i Kuby Misia za wsparcie mentalne podczas turniejów.

KW Grappler

Wstecz

Rotator zdjęć

  • Gmina Mińsk Mazowiecki
  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 18613
baner toplayer
https://www.minsk-maz.pl/580,konkurs-na-najpiekniejsza-klacz-masci-kasztanowatej