Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 22 września 2018

Imieniny:

Joachima, Maurycego, Darii

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

  • Europa dla Obywateli
  • MSA wyposażenie

Nawigacja:

Treść strony

Szachowe Mistrzostwa - relacja

XI Otwarte Mistrzostwa w Szachach Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim
oraz
V Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Przedszkolaków w Szachach
XI Otwarte Mistrzostwa w Szachach Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim i V Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Przedszkolaków w Szachach odbyły się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Mińska Mazowieckiego Marcina Jakubowskiego 21 kwietnia 2018r.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim gościła uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa mazowieckiego na XI Otwartych Mistrzostwach w Szachach Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim.

W szranki turniejowe stanęło 95 zawodników. Rozegrane zostały dwa turnieje systemem szwajcarskim, tempem 13minut + 2 sekundy za każdy ruch, na dystansie 7 rund z podziałem na poszczególne typy szkół:
- Turniej A – szkoły podstawowe kl. IV-VII i ponadpodstawowe
- Turniej B – szkoły podstawowe kl. I-III
W grupie A zwycięstwo odniósł Jakub Żurawicki(Gimnazjum Gmina Liw w Węgrowie), II miejsce wywalczyła Zuzanna Łaszczuk (Gimnazjum nr 119 Warszawa Wesoła), a III miejsce Krzysztof Plichta (II Technikum w Siedlcach).
- w kategorii dziewcząt szkół ponadpodstawowych I miejsce zdobyła Zuzanna Łaszczuk (Gimnazjum nr 119 Warszawa Wesoła), II miejsce Olga Plichta (Gimnazjum w Siedlcach), III miejsce Maria Zaborowska (Gimnazjum i Liceum Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim),
- w kategorii chłopców szkół ponadpodstawowych I miejsce Jakub Żurawicki (Gimnazjum Gmina Liw w Węgrowie), II miejsce Krzysztof Plichta (II Technikum w Siedlcach), III miejsce Michał Jedynak (Gimnazjum nr 2 w Mińsku Mazowieckim).
- w kategorii dziewcząt klas 4-7, I miejsce zdobyła Oliwia Zioło (SP Wyszków), II miejsce Aleksandra Żurawicka (SP 2 Węgrów) , III miejsce Weronika Lisowska (Salezjańska Publiczna Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim).
- w kategorii chłopców klas 4-7, I miejsce: Krzysztof Dobosiewicz (SP Bojmie), II miejsce Przemysław Sekuła (SP Węgrów), III miejsce Michał Kubicki (Salezjańska Publiczna Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim).
W klasyfikacji najlepszy zawodnik Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Maz. wygrała Beata Rybałtowska, II miejsce zajął Kamil Kroner.
W grupie B zwycięstwo odniósł Michał Jóźwik ( SP 4 Mińsk Mazowiecki), II miejsce zajął Dawid Dobosiewicz (SP Bojmie), III miejsce Zofia Stankiewicz (Prywatna SP nr 6 w Warszawie).
- w kategorii chłopców I miejsce wywalczył Michał Jóźwik(SP 4 Mińsk Mazowiecki), II miejsce zajął Dawid Dobosiewicz (SP Bojmie), III miejsce Antoni Rokicki (SP 2 Mińsk Mazowiecki).
- w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Zofia Stankiewicz (Prywatna SP nr 6 w Warszawie), II miejsce Amelia Dróżdż (Salezjańska Publiczna Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim), III miejsce Marcelina Łaszczuk (SP 353 Warszawa Wesoła).
Klasyfikację najlepszy zawodnik Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Maz. wygrał Antoni Rokicki, II miejsce Szymon Szymczykowski, III miejsce Patryk Mallach.

Równolegle w poszczególnych kategoriach turnieju prowadzona była klasyfikacja drużynowa: Turniej A – Szkoły ponadpodstawowe
I miejsce – Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące Mińsk Mazowiecki
Turniej A – Szkoły podstawowe kl. IV-VII
I miejsce – Salezjańska Publiczna Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim
II miejsce – SP 2 Węgrów
Turniej B – Szkoły podstawowe kl. I-III
I miejsce – Salezjańska Publiczna Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Mińsku Mazowieckim III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim

W V Otwartych Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego Przedszkolaków w Szachach :
- w kategorii chłopców: I miejsce wywalczył Oskar Królak, II miejsce Szymon Kijek, a III miejsce Bartosz Suracki (wszyscy „Zerówka” Salezjańska Publiczna Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim),
- w kategorii dziewcząt: I miejsce zdobyła Anna Szabat ( „Zerówka” Salezjańska Publiczna Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim), II miejsce Zuzanna Mallach (Przedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Maz.), III miejsce Aleksandra Majos (Prywatne Przedszkole Mini Raj w Mińsku Mazoiweckim).

Równolegle prowadzona była klasyfikacja na najlepszego przedszkolaka z mińskiego przedszkola:
I miejsce – Anna Szabat („Zerówka” Salezjańska SP w Mińsku Mazowieckim) II miejsce – Oskar Królak („Zerówka” Salezjańska SP w Mińsku Mazowieckim) III miejsce – Szymon Kijek („Zerówka” Salezjańska SP w Mińsku Mazowieckim).

Miłą niespodzianką dla młodych zawodników były odwiedziny smoka ze Studium Języków Obcych, który w przerwie miedzy zmaganiami częstował słodyczami i prowadził zabawę z najmłodszymi adeptami królewskiej gry.

Uroczystym elementem finału było wręczenie najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach obu turniejów pucharów, medali, dyplomów i nagród rzeczowych oraz materiałów promocyjnych wszystkim uczestnikom sportowych zmagań ufundowanych przez MOSIR w Mińsku Mazowieckim, Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim, Prywatne Przedszkole Mini Raj Beata Laskowska z Mińska Maz., Pomoc Drogową Zbigniew Laskowski Mińsk Mazowiecki, Kancelarię Ubezpieczeniową Piotr Wańko z Mińska Maz. oraz Radę Rodziców SP2 im. Dąbrówki w Mińsku Maz. Turnieje były współfinansowany ze środków Miasta Mińsk Mazowiecki. 

MTSZ

  • DSC00655.JPG
  • DSC00659.JPG
  • DSC00660.JPG
  • DSC00663.JPG
  • DSC00667.JPG
  • DSC00671.JPG
  • DSC00678.JPG
  • DSC00682.JPG
  • DSC00683.JPG
  • DSC00686.JPG
  • DSC00706.JPG
  • DSC00711.JPG
  • DSC00714.JPG
  • DSC00725.JPG
  • DSC00734.JPG
  • DSC00736.JPG
  • DSC00740.JPG
  • DSC00747.JPG
  • DSC00749.JPG
  • DSC00756.JPG
  • DSC00775.JPG
  • DSC08841.JPG
  • DSC08861.JPG
  • DSC08862.JPG
  • DSC08865.JPG
  • DSC08867.JPG
  • DSC08868.JPG
  • DSC08900.JPG
  • DSC08915.JPG
  • DSC08944.JPG
  • DSC08950.JPG
  • DSC08955.JPG

Wstecz

Rotator zdjęć

  • Gmina Mińsk Mazowiecki
  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 18904
baner toplayer
https://www.minsk-maz.pl/580,konkurs-na-najpiekniejsza-klacz-masci-kasztanowatej