Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 23 marca 2019

Imieniny:

Pelagii, Feliksa, Zbysława

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

  • Europa dla Obywateli
  • MSA wyposażenie

Nawigacja:

Treść strony

ŻTC BIKE RACE

Po kilku latach starań do zacnego grona gospodarzy podejmujących na swoim terenie ogólnopolski kolarski peleton dołącza Gmina Jakubów !!! Po Mińsku Mazowieckim, Dębem Wielkim, Mrozach to właśnie w Jakubowie w dniu 24 czerwca na ziemię mińską ściągnie z całego kraju czołówka kolarzy szosowych. Punktualnie o godz.12,00 spod Urzędu Gminy w Jakubowie ruszy kolorowa masa zawodników, którzy zmierzą się ze specyficzną trudną trasą. Najciekawiej zapowiada się finisz wyścigu. Tuż po ostatnim ostrym zakręcie już w centrum Jakubowa po 200 metrach umiejscowiona będzie końcowa kreska. Poziom adrenaliny zapewne będzie wysoki zarówno u zawodników jak i kibiców więc apelujemy o ostrożność. Należy wnioskować, że tego dnia na szosach wokół Jakubowa pojawi się cała krajowa elita kolarska gdyż tydzień później rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski a jakubowski wyścig będzie ostatnią okazją do sprawdzenia sportowej formy.

Nie ukrywamy, że najbardziej interesuje nas występ mińskiego Klubu Kolarskiego V-MAX, który wystąpi w nieco okrojonym składzie. Zawodnicy trenera Jacka Tomkiewicz jak zawsze zapowiadają walkę o podium co z powodzeniem potwierdzili już w poprzednich wyścigach. Przypomnijmy, że ŻTC BIKE RACE to wyścig wyłącznie dla kolarzy pełnoletnich więc młodzi jakubowscy adepci tutejszej szkółki kolarskiej będą wspierać starszych kolegów wyłącznie siłą głośnych gardeł..i podając bidony na trasie.

Organizatorzy tej imprezy czyli Gmina Jakubów, Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów oraz Klub Kolarski V-MAX serdecznie zapraszają do kibicowania w tej przepięknej imprezie którą patronatem honorowym objęła Pani Wójt Jakubowa - Hanna Wocial.

Jacek Tomkiewicz

  • żtc bike race

Wstecz

Rotator zdjęć

  • Gmina Mińsk Mazowiecki
  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 22703
baner toplayer
Cyfrowy Mińsk