Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 18 listopada 2018

Imieniny:

Karoliny, Romana, Ottona

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

  • Europa dla Obywateli
  • MSA wyposażenie

Nawigacja:

Treść strony

Wandalom mówimy stanowcze NIE!

1 sierpnia policjanci zespołu wywiadowczego ujęli w rejonie parku miejskiego 15-latka, który jest podejrzewany o pomalowanie przed kilkoma dniami elewacji Miejskiego Domu Kultury. Policjanci rozpoznali go oglądając wcześniej nagranie z kamery MDK-u, która zarejestrowała wizerunek osoby dokonującej uszkodzenia. Dodatkowo zabezpieczyli marker, który miał przy sobie nieletni, a którym prawdopodobnie pomalował elewację. Teraz czynem 15-latka, zajmie się Sąd Rodzinny w Mińsku Mazowieckim.

Przed kilkoma dniami nieznany sprawca dokonał uszkodzenia elewacji Miejskiego Domu Kultury poprzez pomalowanie jej markerem. Policjanci zaczęli sprawdzać wszelkie informacje dotyczące tego zdarzenia. Funkcjonariusze zespołu wywiadowczego, zapoznali się z nagraniem z kamer monitoringu, który zarejestrował wizerunek osoby mogącej mieć związek ze zdarzeniem.

Podczas patrolowania rejonu parku, policjanci zauważyli młodego chłopaka, który był bardzo podobny do osoby z nagrania. Wylegitymowali go, a podczas kontroli ujawnili u niego marker koloru zielonego, takiego samego jak malowidła na elewacji. Nieletni w czasie rozmowy z policjantami przyznał, że to on pomalował słupki tarasu.

Marker został zabezpieczony do sprawy, chłopaka odebrał wezwany przez policjantów opiekun. Sprawą 15-latka zajmie się teraz Sąd Rodzinny, który zbada okoliczności tej sprawy oraz powody dokonanego uszkodzenia.

mat. i fot. KPP Mińsk Mazowiecki

  • 20180802_112430
  • 20180802_112449

Wstecz

Rotator zdjęć

  • Gmina Mińsk Mazowiecki
  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 9313