Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 23 marca 2019

Imieniny:

Pelagii, Feliksa, Zbysława

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

  • Europa dla Obywateli
  • MSA wyposażenie

Nawigacja:

Treść strony

28 medali dla ASW na Pucharze Polski w Pępowie

24.11.2018 w Pępowie został rozegrany Puchar Polski Taekwon-do ITF, gdzie nie mogło zabraknąć zawodników Trenera Dawida Matwieja z Akademii Sztuk Walki.

14-osobowa kadra ASW po raz kolejny udowodniła wysoki poziom wyszkolenia w klubie, zdobywając aż 28 medali. Na szczęście każdy wrócił szczęśliwy z krążkiem na szyi, co niezmiernie cieszy, ponieważ dla wielu z nich był to debiut na ogólnopolskiej imprezie.
Katarzyna Steczek wywalczyła III miejsce w walkach light contact seniorek. Paulina Dudzińska spisała się niezwykle zajmując: I miejsce w testach siły, II miejsce w walkach light contact oraz II miejsce w układach TKD. Natalia Sikorska dzielnie walczyła, a efekt to: I miejsce soft-kick, II miejsce w walkach hogo-semi, II miejsce w układach, a także III miejsce w technikach specjalnych.

Zuzanna Bigda w technicznej konkurencji układów stanęła na I miejscu podium, a jej koleżanka z klubu Kinga Kaczorowska uplasowała się na II miejscu w tej samej kategorii.  Natalia Michalczyk wróciła do domu z brązowym medalem za układy TKD. Jakubowi Brodzikowi przypadło I miejsce za układy TKD oraz II miejsce w walkach light contact. Armik Badalyan zdobył II miejsce w układach TKD. Piotr Ługowski świetnie zaprezentował się w walkach: I miejsce soft-kick, III miejsce w walkach semi-hogo. Iza Więsik wywalczyła II miejsce w układach oraz III miejsce w walkach light contact, a jej brat Igor Więsik: II miejsce soft-kick, III miejsce w walkach semi-hogo, III miejsce w układach. Ola Piotrkowicz zajęła I miejsce w soft-kick, II miejsce w walkach semi-hogo, II miejsce w technikach specjalnych, III miejsce w układach. Kamila Chachlińska do worka z medalami dorzuciła I miejsce za walki hogo-semi.
Trener Dawid Matwiej (VI dan) nie przestaje zadziwiać i ostatecznie wywalczył: I miejsce w testach siły, I miejsce w walkach light-contact, II miejsce w technikach specjalnych.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, cieszy fakt, że każdy oprócz bagażu doświadczeń przywiózł ze sobą również wyjątkowy medal. Zapraszamy na treningi do Akademii Sztuk Walki. Dołącz do nas i trenuj wyjątkową sztukę walki i samoobrony, jaką jest Taekwon-do.
TaeKwon!

Monika Matwiej
Akademia Sztuk Walki

  • Dawid Matwiej i Paulina Dudzińska jako jedyni zostali...
  • kadra ASW obsypana medalami_ Puchar Polski TKD ITF...
  • zadowolone dziewczyny czekają na konkurencje

Wstecz

Rotator zdjęć

  • Gmina Mińsk Mazowiecki
  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 78239
baner toplayer
Cyfrowy Mińsk