Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 23 marca 2019

Imieniny:

Pelagii, Feliksa, Zbysława

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

  • Europa dla Obywateli
  • MSA wyposażenie

Nawigacja:

Treść strony

Mińskie wodociągi wyróżnione przez Gazetę Prawną

Dziennik Gazeta Prawna wyróżnił w prestiżowym rankingu przedsiębiorstw wodno kanalizacyjnych Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim. Mińska Spółka znalazła się w wąskim i doborowym towarzystwie wiodących firm komunalnych i może być wzorem dla kilkuset pozostałych przedsiębiorstw z całej Polski, które ubiegały się o takie wyróżnienie.

Jak informuje Portal komunalny.pl, wśród kryteriów oceny bierze się pod uwagę inwestycje spółki w porównaniu do jej wielkości, wyniki finansowe, ceny wody i ścieków, awaryjność sieci, działania promocyjne, marketingowe i edukacyjne. Ranking ma na celu pokazanie czołówki branży wodno kanalizacyjnej, wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw, ale przede wszystkim pokazanie jak wielki wysiłek przedsiębiorstwa wkładają w codzienną pracę, utrzymanie wysokiej sprawności technicznej urządzeń i instalacji przez cały rok.

W ostatnich latach mińskie wodociągi zrealizowały szereg strategicznych, dla miasta i całego regionu, inwestycji w infrastrukturę wodno-ściekową. Wprowadzone zostały zasady nowoczesnego zarządzania oraz optymalizacji kosztów działalności. Dzięki sprawnemu rozwojowi, ceny wody i ścieków pozostawały przez 6 lat na tym samym poziomie. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.  w Mińsku Mazowieckim jest prekursorem szeregu rozwiązań w zakresie edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży, a także inicjatorem wielu rozwiązań w zakresie promocji picia wody z kranu czy zapobieganiu zaśmiecania kanalizacji sanitarnej.

Wierzymy, że poprzez nieustanny rozwój, pokorę i troskę o naszych Odbiorców, uda się nam pozostać w tym prestiżowym rankingu także w latach kolejnych.

PWiK sp. z o.o., fot. z arch. PWiK

  • Wyróżnienie dla PWiK

Wstecz

Rotator zdjęć

  • Gmina Mińsk Mazowiecki
  • MKS MAZOVIA
    MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 5052
baner toplayer
Cyfrowy Mińsk