Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 24 kwietnia 2019

Imieniny:

Aleksego, Grzegorza, Fidelisa

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

 • Europa dla Obywateli
 • MSA wyposażenie

Nawigacja:

 • Aktualności    /   
 • MARZEC/KWIECIEŃ 2019    /   

Treść strony

Taekwon-do Master Cup Oleśnica

23 marca 2019 r. w Oleśnicy miał miejsce międzynarodowy turniej Taekwon-do Master Cup zorganizowany przez Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF. Akademię Sztuk Walki reprezentowało 13 zawodników z Trenerem Dawidem Matwiejem VI dan na czele. Natomiast funkcję sędziego sprawował Mariusz Steczek. Zawody zgromadziły ponad 130 zawodników z kilkunastu krajów Europy. Warto zaznaczyć, że uprawnieni do startu byli zawodnicy dopiero od 10 roku życia, pomijając konkurencje dzieci i młodzików.

Zawodnicy ASW zaprezentowali dobry poziom wyszkolenia, a oto wyniki ich zmagań:
Igor Więsik trzykrotnie stawał na podium: 3 miejsce w układach, 2 miejsce w walkach light-contact i 3 miejsce w technikach specjalnych. Bartosz Wachowicz, po raz pierwszy na tak dużej imprezie, z łatwością przeskoczył konkurencję i zdobył złoty medal w technikach specjalnych. Natalia Sikorska zajęła 2 miejsce w walkach light-contact i 3 w technikach specjalnych. Aleksandra Piotrkowicz w układach zajęła 3 lokatę, a w walkach uplasowała się na najwyższym stopniu podium. Natalia Michalczyk przywiozła do domu złoto za konkurencję układów i srebro za techniki specjalne. Kamila Chachlińska dorzuciła do puli medali brąz za techniki specjalne, a Zuzanna Bigda srebro za układy. Jakub Brodzik w układach otarł się o zwycięstwo i ostatecznie zajął 2 miejsce. Armik Badalyan „wyskakał” trzecie miejsce w technikach specjalnych. Paulina Dudzińska musiała uznać wyższość rywalki z czarnym pasem i ostatecznie zajęła 2 miejsce w light contact. Katarzyna Leszczyńska zakończyła turniej z brązowym medalem za walki, a Katarzyna Steczek ze srebrnym w tej samej kategorii. Nieco szczęścia zabrakło Izabeli Więsik, która trafiła na dużą konkurencję.
Natomiast, piękny przykład zawodnikom dał Trener Dawid Matwiej, który wygrał konkurencję technik specjalnych i to na jego szyi zawisł złoty medal.

Ostatecznie ekipa Akademii Sztuk Walki przywiozła 18 medali, w tym 4 złote, 7 srebrnych i 7 brązowych. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na treningi Taekwon-do ITF do Akademii Sztuk Walki.

ASW

 • ASW_Armik Badalyan w technikach specjalnych
 • ASW_Jakub Brodzik podczas walki
 • ASW_Katarzyna Steczek w konkurencji układów
 • ASW_trener Dawid Matwiej na podium
 • ASW_uśmiechnięte zawodniczki z maskotką klubową
 • ASW_zawodnicy ASW z medalami

Wstecz

Rotator zdjęć

 • Gmina Mińsk Mazowiecki
 • MKS MAZOVIA
  MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 7182