Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 27 września 2020

Imieniny:

Wincentego, Damiana, Wawrzyńca

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

 • Europa dla Obywateli
 • MSA wyposażenie

Nawigacja:

 • Aktualności - ogłoszenia    /   

Treść strony

Data dodania: 2020.03.12 Odwołane zajęcia nuki jazdy na łyżwach

Odwołane zajęcia nuki jazdy na łyżwach

W związku z czasowym zamknięciem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim uprzejmie informujemy, iż zajęcia nauki jazdy na łyżwach realizowane w ramach projektu realizowanego w porozumieniu z Unią Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza „Sporty Zimowe 2020”  od dnia 12.03.2020r zostały odwołane.  O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować poprzez zamieszczanie informacji na stronie internetowej.

Data dodania: 2020.03.12 Urząd Skarbowy Mińsk Mazowiecki informuje

Urząd Skarbowy Mińsk Mazowiecki informuje

Z urzędami skarbowymi można kontaktować się telefonicznie, przez Profil Zaufany oraz elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP. Numery telefonów do poszczególnych urzędów dostępne są na stronie internetowej izby administracji skarbowej właściwej dla miejsca zamieszkania...

Data dodania: 2020.03.12 Zarządzenie Nr 92 Wojewody Mazowieckiego z dnia 11 marca 2020 roku

Zarządzenie Nr 92 Wojewody Mazowieckiego z dnia 11 marca 2020 roku

Zarządzenie Nr 92 Wojewody Mazowieckiego z dnia 11 marca 2020 roku w sprawie zawieszenia organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie województwa mazowieckiego.

Data dodania: 2020.03.12 Uwaga! Zmiana rozkładu jazdy!

UWAGA! ZMIANA ROZKŁADU JAZDY!

Przypominamy, że od 15 marca obowiązuje zmieniony rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich. Dodatkowo, z uwagi na tę zmianę podróżni są upoważnieni do zwrotu biletów okresowych imiennych: tygodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych i kwartalnych, zakupionych najpóźniej 14 marca 2020 r. i ważnych na przejazdy 15 marca 2020 r. i później:
• całkowicie niewykorzystanych;
• częściowo niewykorzystanych, proporcjonalnie do liczby dni niewykorzystanych,
bez potrącenia odstępnego...

 

Data dodania: 2020.03.11 Zarządzenie Porządkowe Nr 1/20 Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki z dnia 11 marca 2020 r.

ZARZĄDZENIE PORZĄDKOWE NR 1/20 BURMISTRZA MIASTA MIŃSK MAZOWIECKI z dnia 11 marca 2020 r.

ZARZĄDZENIE PORZĄDKOWE NR 1/20
BURMISTRZA MIASTA MIŃSK MAZOWIECKI
z dnia 11 marca 2020 r.


w sprawie czasowego zawieszenia funkcjonowania jednostek organizacyjnych Miasta Mińsk Mazowiecki


Na podstawie art. 41 ust. 2, w związku z art. 40 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2019r., poz.506) zarządzam, co następuje:

§ 1.
W celu ochrony życia i zdrowia mieszkańców przed zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 i rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej u ludzi wywołanej tym wirusem czasowo zawieszam funkcjonowanie następujących jednostek organizacyjnych Miasta Mińsk Mazowiecki:

1) Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 56
2) Miejskiego Domu Kultury, ul. Warszawska 173
3) Muzeum Ziemi Mińskiej, ul. Stefana Okrzei 16
4) Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1a

§ 2.
Czasowe zawieszenie funkcjonowania jednostek następuje na okres od 12 do 26 marca 2020 roku.
§ 3.
Wykonanie zarządzenia powierza się Kierownikom jednostek organizacyjnych.
§ 4.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
§ 5.
Zarządzenie podlega publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego, na stronie internetowej Miasta, na stronie BIP oraz na tablicy ogłoszeniowej Urzędu Miasta.Burmistrz Miasta
Marcin Jakubowski
 

Data dodania: 2020.03.11 Komunikat w sprawie koronawirusa - 11.03.2020 r.

Komunikat w sprawie koronawirusa

Zgodnie z decyzją rządu, wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, od 12 do 25 marca br. czasowo ograniczone zostaje funkcjonowanie publicznych i niepublicznych placówek oświatowych: żłobków, klubów dziecięcych, przedszkoli, szkół oraz uczelni wyższych.

W dniach 12-13 marca br. (czwartek – piątek) w placówkach tych zawiesza się działalność dydaktyczną, ograniczając ją jedynie do opieki nad dziećmi w niezbędnym zakresie.

Kieruję prośbę do wszystkich rodziców, aby w czwartek i piątek (12-13.03) korzystali z tej opieki tylko w niezbędnym zakresie i starali się jednak pozostawić dzieci w domach. Jednocześnie zwracam się do Państwa z apelem, aby w tym trudnym dla nas wszystkich czasie zrezygnować ze wszelkich aktywności naszych dzieci, które miałyby odbywać się poza domami, np. spacery, spotkania w miejscach publicznych, pobyt na placach zabaw czy boiskach, zajęcia pozalekcyjne.

Począwszy od jutra (12.03) do 25 marca br. odwołane zostają wszystkie wydarzenia kulturalne, sportowe i inne organizowane w przestrzeni publicznej. Zamknięte dla mieszkańców będą muzea, domy kultury, biblioteki, ośrodki sportu i kina.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość, cierpliwość i ograniczenie do minimum wszelkiej aktywności publicznej, wizyt w urzędach, podróży między miastami i unikanie większych zgromadzeń.

Jedynie wysoka odpowiedzialność społeczna nas wszystkich  może spowodować, że ten ogromny wysiłek, jaki podejmujemy, zakończy się sukcesem.

O wszystkich aktualizacjach zaistniałej sytuacji będziemy Państwa niezwłocznie informować, publikując komunikaty na naszej stronie www.minsk-maz.pl oraz w mediach społecznościowych. Infolinia dla osób podejrzewających u siebie koronawirusa: 800 190 590.

Data dodania: 2020.03.11 Informacja dla pacjentów przychodni Centrum - działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19.

Informacja dla pacjentów przychodni Centrum - działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19.

Szanowni Państwo,

Zarząd Centrum Medyczno-Diagnostycznego Sp. z o. o. prowadzący Przychodnie Zdrowia Centrum przekazał wewnętrzne wytyczne dotyczące zapobiegania i rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Dokument znajduje się na stronie internetowej - link https://centrum.med.pl/koronawirus-2019/

W związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem prosimy pacjentów o ograniczenie wizyt w przychodniach do niezbędnych i uzasadnionych medycznie. Zalecamy kontakt telefoniczny z pracownikami przychodni oraz porady telefoniczne (np. dotyczące wystawienia recepty elektronicznej).

Zaplanowane wizyty nie będą odwoływane, a jedynie tam, gdzie to możliwe odbędą się porady przez telefon. Zwiększyliśmy liczbę pracowników obsługujących centralę telefoniczną (call center), którzy przed wizytą zadzwonią do pacjentów i zapytają czy dana wizyta wymaga obecności pacjenta w gabinecie, czy może odbyć się telefonicznie. Nadmieniamy, że to lekarz będzie kontaktował się z pacjentem zapisanym na wizytę w czasie godzin wizyty. Pacjent czeka w domu na telefon.

Kontakt telefoniczny25 633 35 55

Dodatkowo apelujemy o korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji o koronawirusie, które znajdziecie Państwo w serwisach instytucji publicznych, na stronach: www.gis.gov.pl, gov.pl/koronawirus i dzwoniąc pod numer bezpłatnej infolinii NFZ 800-190-590.

Data dodania: 2020.03.10 Koronawirus – co musisz wiedzieć?

Data dodania: 2020.03.10 Informujemy, że w naszym mieście NIE ma żadnych przypadków zakażenia koronawirusem

Informujemy, że w naszym mieście NIE ma żadnych przypadków zakażenia koronawirusem

Informujemy, że w naszym mieście NIE ma żadnych przypadków zakażenia koronawirusem.
Jesteśmy w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. Informujemy, że będziemy usuwać na naszym profilu wszelkie "fake news" w tym temacie. Najgroźniejszą epidemią jest epidemia dezinformacji.

Data dodania: 2020.03.10 Ocena jkości wody

Ocena jkości wody

Zgodnie z art. 12 ust. 5 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 roku o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. z 2019 r. poz. 1437 i poz. 1495 oraz z 2020 r. poz. 284) Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki podaje do publicznej wiadomości informację w sprawie jakości wody z ujęcia indywidualnego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Szpitalnej 37.

Kalendarium

Reklama

 • Dyżury aptek
 • Wirtualny spacer
 • INWESTYCJE
 • baner reklamowy
 • MIM
 • FUNDUSZE ZEWNĘTRZNE
 • MIASTA PARTNERSKIE
 • OFERTY PRACY
 • GALERIA
 • CERTYFIKATY
 • ANKIETY
 • PLAN MIASTA
 • Punkty teleadresowe
 • E_PUŁAP
 • Karta Dużej Rodziny
 • Rodzinny Mińsk
 • Żołnierze Wyklęci

Rotator zdjęć

 • Gmina Mińsk Mazowiecki
 • MKS MAZOVIA
  MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 596782