Miasto Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia w topie

Zmiana wizualizacji

Data

Dzisiaj jest 6 lipca 2020

Imieniny:

Dominiki, Łucji, Teresy

Menu główne

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ewidencja zabytków

Księga gości

Wpisz się do księgi gości. Zostaw po sobie ślad.

Newsletter

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Podaj poniżej adres e-mail

Reklama

 • Europa dla Obywateli
 • MSA wyposażenie

Nawigacja:

 • Aktualności - ogłoszenia    /   

Treść strony

Data dodania: 2020.03.10 Komunikat Fundacji Ronalda McDonalda

Komunikat Fundacji Ronalda McDonalda

Fundacja Ronalda McDonalda wstrzymuje do odwołania profilaktyczne badania USG na pokładzie ambulansu „NIE nowotworom u dzieci”, aby wykluczyć potencjalne ryzyko epidemiologiczne (koronawirus).

Badania przewidziane w Mińsku Mazowieckim na dni 25 i 26 marca nie odbędą się. Powodem tej decyzji jest troska o zdrowie uczestników badań.

Badania w miejscowościach, w których zostały odwołane, Fundacja zaplanuje w innych terminach, które zostaną ustalone z partnerami badań. Pracownicy Mińskiego Centrum Profilaktyki skontaktują się z rodzicami już zapisanych dzieci i omówią dalsze działania.

Kontakt z Mińskim Centrum Profilaktyki: 25 758 02 51.

Data dodania: 2020.03.09 Ankieta dotycząca odpadów komunalnych

Ankieta dotycząca odpadów komunalnych

Szanowni Państwo.

Od wielu miesięcy w środowisku samorządowym tematem numer jeden jest gospodarka odpadami i lawinowy wzrost opłat za nie. W naszym mieście, jak na razie,  udaje nam się unikać podwyżek, dzięki podpisaniu 2 lata temu długoterminowej umowy gwarantującej nam jednolite stawki za odbiór odpadów przez 3,5 roku. Zmiany wprowadzone ostatnio przez parlament spowodowały, że najprawdopodobniej nie uda nam się dotrwać do końca tej umowy bez jej modyfikacji i zmuszeni będziemy znacząco podnieść wynagrodzenie dotychczasowego odbiorcy odpadów lub rozpisać przetarg na nowych warunkach. Jedno jest pewne. Będzie się to wiązało z podwyżką opłat dla mieszkańców, a patrząc na wyniki przetargów w sąsiednich gminach, może to być podwyżka bardzo duża. Z tego powodu wystąpiłem do rady miasta z projektem uchwały wzywającej polski rząd do wprowadzenia korzystnych dla mieszkańców rozwiązań ustawowych, w tym m.in. 50% dopłat z budżetu państwa do „opłaty śmieciowej”. Podobną drogą idzie wiele samorządów w Polsce...

 

Data dodania: 2020.03.09 Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie pozwolenia wodnopranego dot. PWiK Mińsk Mazowiecki ...

Data dodania: 2020.03.09 Rekomendacje Wojewody Mazowieckiego w zakresie bezpieczeństwa imprez masowych na 2020 r.

Rekomendacje Wojewody Mazowieckiego w zakresie bezpieczeństwa imprez masowych na 2020 r.

1. Ścisła współpraca organizatorów imprez sportowych, w tym w szczególności klubów piłkarskich z Policją, organami samorządu terytorialnego, a także pozostałymi podmiotami zaangażowanymi na rzecz poprawy bezpieczeństwa podczas imprez sportowych poprzez: ...

 

Data dodania: 2020.03.09 Bitwa Warszawska w świadomości młodego pokolenia Polaków - konkurs

Bitwa Warszawska w świadomości młodego pokolenia Polaków - konkurs

Informujemy, że na stronie internetowej Muzeum Niepodległości w Warszawie www.muzeum-niepodleglosci.pl został ogłoszony konkurs "Bitwa Warszawska w świadomości młodego pokolenia Polaków" organizowany przez Sejmik Województwa Mazowieckiego- Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Muzeum Niepodległości w Warszawie. Konkurs ten objęli patronatem Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik i Prezydent m.st. Warszawy Pan Rafał Trzaskowski. Projekt adresowany jest do uczniów ze wszystkich poziomów edukacyjnych, a jego celem jest zainteresowanie dzieci i młodzieży najnowszą historią Polski, upamiętnienie 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz propagowanie godnych naśladowania patriotycznych i moralnych wzorców
osobowych. Zachęcamy do ciekawej interpretacji tematu, przy zastosowaniu różnych środków artystycznego wyrazu...

Data dodania: 2020.03.03 Ankieta w sprawie odpadów komunalnych

Ankieta w sprawie odpadów komunalnych

ANKIETA W SPRAWIE WYBORU METODOLOGII GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI WYTWARZANYMI NA TERENIE MIŃSKA MAZOWIECKIEGO,

W związku z koniecznością podjęcia uchwały w sprawie określenia wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty przez Radę Miasta Mińsk Mazowiecki prosimy o zasugerowanie metody, która z Państwa punktu widzenia byłaby najlepsza. Stawki opłat zostały obliczone w oparciu o szacunkowe koszty funkcjonowania systemu i podzielone na ilość jednostek (osób, m3 zużytej wody, m2 powierzchni lokalu). Rzeczywisty koszt funkcjonowania systemu będzie można określić po zakończeniu procedur przetargowych na wybór przedsiębiorców odbierających odpady. Ankieta w załączeniu...
 

Data dodania: 2020.03.03 Spotkanie informacyjne dotyczące projektu programu ochrony powietrza

Spotkanie informacyjne dotyczące projektu programu ochrony powietrza

W związku z opracowywaniem uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie programu ochrony powietrza dla stref w woj. mazowieckim, w których zostały przekroczone poziomy dopuszczalne i docelowe substancji w powietrzu  informujemy, że w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie w dniu 6 marca 2020 r. (piątek) o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie informacyjne m. in. dla mieszkańców Miasta Mińsk Mazowiecki.

 

Data dodania: 2020.03.02 Transmisja online samorządowej debaty w Senacie RP

Transmisja online samorządowej debaty w Senacie RP

2 marca o godz. 12.00 w Senacie RP współorganizujemy debatę na temat stanu finansów miast i gmin. Podczas spotkania Związek Miast Polskich zaprezentuje raport o stanie finansów samorządowych. Eksperci przypomną dwie podstawowe zasady, na których powinien być oparty system finansów gmin, powiatów i województw: adekwatność zasilania finansowego JST i jego stabilność. Po dyskusji przedstawimy projekty i założenia rozwiązań ustawowych, które powinny sprzyjać lepszej realizacji tych zasad.

Debata zapoczątkuje proces legislacyjny przygotowanych przez ZMP konkretnych projektów ustaw, które prezes Związku, senator Zygmunt Frankiewicz wniesie pod obrady Senatu.

Debata jest transmitowana na profilu Związku Miast Polskich na Facebooku facebook.com/ZwiazekMiastPolskich/ oraz na stronie www.miasta.pl.

KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ:

https://www.facebook.com/SenatRP/videos/795940710809415/UzpfSTU2MTEwOTc1NDA4MDY4MDoxMzM3NjkzMDMzMDg5MDEx/

Data dodania: 2020.02.27 Informacja dot. zaopiniowania projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Informacja dot. zaopiniowania projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Informacja dot. zaopiniowania projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie programu ochrony powietrza dla stref w województwie mazowieckim, w których zostały przekroczone poziomy dopuszczalne i docelowe substancji w powietrzu.

Data dodania: 2020.02.27 Obwieszczenie Starosty Mińskiego

Obwieszczenie Starosty Mińskiego

Obwieszczenie Starosty Mińskiego zezwalające Zarządowi Powiatu Mińskiego na realizację inwestycji drogowej, obejmującej rozbudowę drogi powiatowej nr 2277W - ul. Budowlana w Mińsku Mazowieckim.

Kalendarium

«lipiec 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123dzień: 45
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Najbliższe wydarzenia:

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Reklama

 • Dyżury aptek
 • Wirtualny spacer
 • INWESTYCJE
 • baner reklamowy
 • MIM
 • FUNDUSZE ZEWNĘTRZNE
 • MIASTA PARTNERSKIE
 • OFERTY PRACY
 • GALERIA
 • CERTYFIKATY
 • ANKIETY
 • PLAN MIASTA
 • Punkty teleadresowe
 • E_PUŁAP
 • Karta Dużej Rodziny
 • Rodzinny Mińsk
 • Żołnierze Wyklęci

Rotator zdjęć

 • Gmina Mińsk Mazowiecki
 • MKS MAZOVIA
  MKS MAZOVIA

Dane teleadresowe

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 759 53 11
fax +48 25 758 40 25
e-mail: boi@umminskmaz.pl

Licznik

Licznik odwiedzin 543071