Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

RELACJE

Stronicowanie

 • 159. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego

  159. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego

  2022.01.21
  W 1863 roku wybuchło Powstanie Styczniowe, które było kolejnym zrywem zbrojnym Polaków o charakterze walk partyzanckich. Powstanie to wpisuje się w trwający od insurekcji kościuszkowskiej pochód Polaków ku niepodległości aż po epokę Solidarności.
 • Grand Prix Polski w kickboxingu

  Grand Prix Polski w kickboxingu

  2022.01.18

  15 stycznia odbył się ogólnopolski turniej Kickboxingu zorganizowany przez Stowarzyszenie Klub Walhalla oraz Walhalla Fight Club– „Grand Prix Polski w Kickboxingu”, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu oraz patronatem honorowym Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki.

   

 • Dobre praktyki marketingu terytorialnego!

  Dobre praktyki marketingu terytorialnego!

  2022.01.18

  Na zaproszenie Uniwersytetu Warszawskiego kierowniczka Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Katarzyna Łaziuk spotkała się ze studentami kursu Rewitalizacje i Innowacje Społeczne i podzieliła wiedzą na temat realizacji działań marketingowych miasta.

   

 • Sieciowanie wzmacnia relacje

  Sieciowanie wzmacnia relacje

  2022.01.18

  Wczoraj w Centrum Młodzieżowym Międzyczas odbyło się spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy pracują z dziećmi i młodzieżą. Prowadząca spotkanie Stanisława Retmaniak z Lokalnego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej pomogła uczestnikom uświadomić sobie potencjał danej organizacji i wypracować obszary współpracy pomiędzy samorządem a organizacjami.

 • Wieści z Mińskiego Centrum Profilaktyki

  Wieści z Mińskiego Centrum Profilaktyki

  2022.01.13

  13 stycznia 2022 r. w siedzibie Mińskiego Centrum Profilaktyki odbyło się spotkanie  przedstawicieli samorządów Miasta Mińsk Mazowiecki i Gminy Mińsk Mazowiecki inicjujące współpracę w obszarze świadczenia usług dotyczących profilaktyki uzależnień.

   

 • Ruta Transport promuje miasto w Polsce i Europie!

  Ruta Transport promuje miasto w Polsce i Europie!

  2022.01.11

  Firma Ruta Transport promuje nasze miasto w Polsce i Europie. Bardzo dziękujemy za umieszczenie logo 600-lecia Mińska Mazowieckiego na firmowych samochodach. Bardzo nas cieszy, kiedy radość i duma z jubileuszu wyrażone są również wizualnie i podzielają je zarówno lokalni mieszkańcy jaki i przedsiębiorcy.

   

 • Wigilia w Mińskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

  Wigilia w Mińskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

  2022.01.10

  „Jest taki dzień…” Ostatnie spotkanie naszego  MUTW w tym roku poprzedziły godziny spędzone na przygotowaniu upominków i krótkiej części artystycznej. W prace te zaangażowany był Zarząd Stowarzyszenia RTW i Rada Słuchaczy UTW.

   

 • Relacja z wystawy Art déco z kolekcji Mariusza Żyły

  Relacja z wystawy Art déco z kolekcji Mariusza Żyły

  2022.01.04

  Wystawa Art déco z kolekcji Mariusza Żyły, która jest częścią projektu "6 Wielkich Kolekcji na 600-lecie Miasta" dobiegła końca. Dla wszystkich, którzy jej nie widzieli mamy niespodziankę przygotowaną przez Beata Mironiuk artystkę malarkę, która prowadzi również swój kanał na You Tube poświęcony malarstwu i sztuce w sposób, który zainteresuje każdego. Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym sam Mariusz Żyła opowiada o swojej kolekcji.
  Link: https://www.youtube.com/watch?v=GFKs7yWgtz8

 • Pierwszy taki kompleks na wschodnim Mazowszu!

  Pierwszy taki kompleks na wschodnim Mazowszu!

  2021.12.31

  31 grudnia burmistrz Marcin Jakubowski podpisał umowę na dofinansowanie budowy Centrum Sportów Miejskich, które powstanie przy ul. Budowlanej. Środki pochodzą z budżetu samorządu województwa mazowieckiego, zatem marszałka województwa reprezentowały wicemarszałkinie Elżbieta Lanc oraz Janina Ewa Orzełowska.

   

 • Petycje kredką malowane!

  Petycje kredką malowane!

  2021.12.24

  Najmłodsi mieszkańcy i mieszkanki Mińska z Przedszkola Miejskiego nr 5 mają bardzo poważne postulaty dotyczące naszego miasta. Pięknie je wyrazili na przesłanych do Urzędu Miasta rysunkach. Nie podoba się im zbyt duża ilość samochodów w mieście, brakuje trampoliny i ścianki wspinaczkowej.  Antoś chciałby, żeby w Mińsku pojawiły się trzyosobowe rowery. Hela uważa, że brakuje nam króla i królowej. Kornelia natomiast chce plac zabaw taki jak w Warszawie. Najmłodszym podobają się w Mińsku pomniki i piękny basen. Chętnie też spotkają się  burmistrzem. Oczywiście, obiecujemy takie spotkanie!

   

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

 

 

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Płatność bezgotówkowa w kasie Urzędu Miasta
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 15.00
- w środę w godz. od 8.00 do 15.30
- w piątek w godz. od 8.00 do 14.00
 

Portal Usług Elektronicznych:  https://e-minskmaz.pl 

Informacja o sposobach komunikacji - kliknij

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim