Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

RELACJE

Stronicowanie

 • Dobrostan w mieście - od czego zależy?

  Dobrostan w mieście - od czego zależy?

  2023.05.31

  Dobrostan w mieście - od czego zależy? Z pewnością ważną podstawą naszego samopoczucia jest bezpieczeństwo. Ale też zieleń, wygodne miejsca rekreacji i możliwość szczerej rozmowy. 

 • Kolejne zielone działania miasta

  Kolejne zielone działania miasta

  2023.05.30

  29 maja burmistrz Marcin Jakubowski i skarbniczka Grażyna Stachowicz podpisali umowy na dofinansowanie z budżetu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie takich miejskich działań

 • Mazowsze pomaga

  Mazowsze pomaga

  2023.05.30

  29 maja burmistrz Marcin Jakubowski oraz skarbniczka miasta Grażyna Stachowicz podpisali umowy na dofinansowanie z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego działań miejskich

 • To był przepiękny weekend urodzinowy!

  To był przepiękny weekend urodzinowy!

  2023.05.30

  Naukowy piknik w roku 550 urodzin patrona Mikołaja Kopernika w Szkole nr 1 dostarczył wrażeń nie tylko najmłodszym. Tak, edukacja może być wesoła i inspirująca! Aleja Gwiazd Literatury przy Miejskiej Bibliotece Publicznej wzbogaciła się o nową gwiazdę, a spotkanie z Jackiem Dukajem i koncert zespołu Motion Trio to były wydarzenia kulturalne z najwyższej półki. Dla dobrostanu naszych mieszkańców bardzo ważny jest sport. Mazowiecka Piętnastka przygotowana przez MOSiR, już po raz kolejny pokazała jak bardzo lubimy ruch na świeżym powietrzu i wspólną rekreację. Ruszyliśmy też razem na miejski spacer pełen wspomnień, m.in. pisarki i poetki Krystyny Gucewicz. Nauczyliśmy się też rysować kredkami akwarelowymi podczas spotkania ze sztuką pracowni "Do góry nogami". Radosny "Letni koncert rozrywkowy" Manufaktury dźwięku i Chóru MTM zakończył Dni Miasta, a zgromadzeni mieszkańcy usłyszeli życzenia od Burmistrza Marcina Jakubowskiego, który poczęstował gości srebrnymi dukatami. Jak głosi legenda spoczywają od wieków na dnie naszej rzeczki Srebrnej.

 • „Nie ma niepodległości bez europejskiej jedności”

  „Nie ma niepodległości bez europejskiej jedności”

  2023.05.24

  Młodzież mińskich szkół średnich uczestniczyła w wydarzeniu Mazowieckiego Wędrownego Instytutu Europejskiego im. W.B. Jastrzębowskiego, który na zaproszenie Burmistrza Miasta Marcina Jakubowskiego oraz punktu Europe Direct, 24 maja zaprezentował teatralną inscenizację projektu pierwszej w historii konstytucji zjednoczonej Europy.

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

 

 

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Płatność bezgotówkowa w kasie Urzędu Miasta
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 15.00
- w środę w godz. od 8.00 do 15.30
- w piątek w godz. od 8.00 do 14.00

 
 

Portal Usług Elektronicznych:  https://e-minskmaz.pl 

Informacja o sposobach komunikacji - kliknij

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim