Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

RELACJE

Stronicowanie

 • Mazowiecki Tryptyk Teatralny

  Mazowiecki Tryptyk Teatralny

  2021.09.06

  4 września odbyło się ostatnie z serii trzech przedstawień w ramach projektu Mazowiecki Tryptyk Teatralny. Twórcy przedsięwzięcia muzyką, tańcem, słowem, scenografią  opowiedzieli o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości naszej mazowieckiej społeczności...

   

 • Zakończenie projektu Grpplera

  Zakończenie projektu Grapplera

  2021.09.06

  Wakacje dobiegły końca, a wraz z nimi zakończyły się sportowe treningi dedykowane najmłodszym mieszkańcom naszego miasta zorganizowane przez Miński Klub Sportowy MMA Team we współpracy z Klubem Walki Grappler. W tym roku dzieci miały możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć brazylijskiego jiu jitsu oraz z kickboxingu...

   

 • Bezkolizyjny przejazd na Siennickiej coraz bliżej!

  Bezkolizyjny przejazd na Siennickiej coraz bliżej!

  2021.09.03

  2 września burmistrz Marcin Jakubowski gościł w Urzędzie Miasta przedstawicieli PKP PLK S.A. oraz IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o. – Wykonawca Studium Wykonalności linii kolejowej nr 2. Ze strony samorządu w spotkaniu udział wzięli: zastępca wójta gminy Mińsk Mazowiecki Radosław Legat, kierowniczka wydziału gospodarki przestrzennej i nieruchomości Anna Wasińska (UM) oraz kierownik wydziału gospodarki komunalnej Rafał Czerechów (UM).

 • Jubileusz jak z bajki

  Jubileusz jak z bajki

  2021.09.03

  „Jubileusz jak z bajki” - pod takim hasłem 29 sierpnia odbył się Piknik Sportowo-Rekreacyjny zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Iście urodzinowy klimat towarzyszył nie tylko organizatorom, ale również licznie przybyłym gościom, którzy wspólnie świętowali 600-lecie nadania praw miejskich Mińskowi Mazowieckiemu. W sześciogodzinnym programie znalazło się 60 nieodpłatnych atrakcji i 600 nagród (A może nawet więcej!).

   

 • 82. rocznica wybuchu II wojny światowej

  82. rocznica wybuchu II wojny światowej

  2021.09.01

  1 września przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych i środowisk kombatanckich oddali hołd bohaterom i ofiarom II wojny światowej. W kameralnej uroczystości przy kwaterach wojskowych na cmentarzu parafialnym samorząd miejski reprezentowała zastępczyni burmistrza Eliza Bujalska.

 • Weekend z muzyką i sportem

  Weekend z muzyką i sportem

  2021.08.31

  W dniach 27-29 sierpnia nasze miasto żyło muzyką. Z ogromną radością słuchaliśmy koncertów mińskich muzyków w ramach Festiwalu M4M. Artyści zagrali i zaśpiewali dla miasta. W roku jubileuszowym głośniej mówimy o ich sukcesach. To wielka radość dla nas wszystkich, że wśród mińszczan jest tak wielu zdolnych muzyków...

   

 • Wystartował program „Koduj z Gigantami – Starcie Gigantów”

  Wystartował program „Koduj z Gigantami – Starcie Gigantów”

  2021.08.31

  Wystartowała rejestracja na 9. edycję międzynarodowych bezpłatnych warsztatów z programowania „Koduj z Gigantami – Starcie Gigantów”, czyli programistyczny bój bohaterów najlepszych gier, organizowanych przez szkołę GIGANCI PROGRAMOWANIA.

   

 • Debata na temat przyszłości Europy w "Międzyczasie"

  Debata na temat przyszłości Europy w "Międzyczasie"

  2021.08.30

  Pogoda nas nie zniechęciła, 26 sierpnia w Centrum Młodzieżowym "Międzyczas" odbyła się debata dla młodzieży zorganizowana przez EUROPE DIRECT Mińsk Mazowiecki. Podczas spotkania opracowano postulaty, które zamieszczono na platformie dedykowanej Konferencji w sprawie przyszłości Europy - www.futureu.europa.eu. Każdy obywatel może na niej zamieszczać swoje pomysły i wypowiadać się na ważne dla niego kwestie europejskie.

   

 • Rozpoczęliśmy budowę łącznika ulicy Łąkowej z ulicami Mrozowską i Dźwigową

  Rozpoczęliśmy budowę łącznika ulicy Łąkowej z ulicami Mrozowską i Dźwigową

  2021.08.25

  25 sierpnia wicemarszałkini województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc gościła w Mińsku Mazowieckim, by na zaproszenie burmistrza Marcina Jakubowskiego wziąć udział w oficjalnym „wbiciu łopaty” pod budowę łącznika ulicy Łąkowej z ulicami Mrozowską i Dźwigową. Na miejscu obecny był również przewodniczący rady miasta Dariusz Kulma oraz radni, wykonawca i nadzór budowlany.

   

 • 79. Rocznica Likwidacji Getta

  79. Rocznica Likwidacji Getta

  2021.08.23

  22 sierpnia społeczność Mińska Mazowieckiego upamiętniła tragiczne wydarzenia likwidacji getta w 1942 r. Spotkanie rozpoczęło się od odsłonięcia odnowionej tablicy upamiętniającej 250 Żydów zamordowanych w obozie pracy „Kopernik”. Następnie otwarty został „Przystanek Historia” poświęcony mińskiej społeczności żydowskiej.

   

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

 

 

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Płatność bezgotówkowa w kasie Urzędu Miasta
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 15.00
- w środę w godz. od 8.00 do 15.30
- w piątek w godz. od 8.00 do 14.00
 

Portal Usług Elektronicznych:  https://e-minskmaz.pl 

Informacja o sposobach komunikacji - kliknij

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim
baner toplayer
https://www.minsk-maz.pl/1156,aktualnosci-wrzesien-2021?tresc=22120