Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

RELACJE

Stronicowanie

 • Polsko-litewskie rozgrywki tenisowe

  Polsko-litewskie rozgrywki tenisowe

  2022.07.21

  W dniach 15-17 lipca w Telszach rozegrano Turniej Tenisa Ziemnego pomiędzy MińskoMazowieckim Towarzystwem Tenisowym a klubem Impulsas Telsiai z Litwy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Marcin Jakubowski.

   

 • Harcerze zainaugurowali 50-lecie obozów letnich w Lubiatowie

  Harcerze zainaugurowali 50-lecie obozów letnich w Lubiatowie

  2022.07.19

  W nadmorskich okolicznościach przyrody rozpoczęła się inauguracja obchodów 50-lecia obozowania w Lubiatowie. Podczas uroczystego świecowiska Bożena Macheta (UM) i Arkadiusz Bogucki na ręce komendanta Hufca ZHP Mazowsze Klaudii Brześkiewicz   przekazali od burmistrza Marcina Jakubowskiego słodkie podarki dla uczestników i kadry obozu oraz list gratulacyjny dla wszystkich osób od pół wieku współtworzących to niezwykłe miejsce. Ważnym punktem uroczystości było odsłonięcie tablicy pamiątkowej przekazanej przez Nadleśnictwo Choczewo, która będzie  informować wszystkich turystów,  że  to miejsce jest letnim domem dla setek dzieci. Mińscy harcerze jeszcze do 3 sierpnia zapraszają na sentymentalne odwiedziny do Lubiatowa, a komu czas nie pozwala wyruszyć nad morze, niech rezerwuje czas na 1 października br. Spotkamy się wszyscy w Miejskiej Szkole Artystycznej, by wspólnie wspominać lubiatowskie obozy, bo "Nie zgaśnie tej przyjaźni żar, co połączyła nas. Nie pozwolimy, by ją starł nieubłagany czas".

 • Francuska przygoda

  Francuska przygoda

  2022.07.12

  Dzięki zaproszeniu, jakie otrzymaliśmy od miasta partnerskiego Saint-Egrève, grupa teatralna Do Trzech Razy Sztuka mogła reprezentować Mińsk Mazowiecki i Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące na festiwalu teatralnym Chantiers Théâtre Européens we Francji.

  Zapraszamy do lektury relacji z francuskiej przygody. 

  29 czerwca pełni ekscytacji ruszyliśmy ku przygodzie. Emocji było co niemiara! Dla części uczniów był to pierwszy w życiu lot samolotem. Widok maciupeńkiego świata zza szyby wielkiego samolotu to również coś, czego nigdy w życiu się nie zapomni.

   

 • Kolekcja mińszczanina Mariusza Żyły na renomowanej wystawie w Lublinie

  Kolekcja mińszczanina Mariusza Żyły na renomowanej wystawie w Lublinie

  2022.07.12

  Jesteśmy wdzięczni mieszkańcom Mińska Mazowieckiego za przekazywanie nam ważnych wydarzeń z udziałem mińszczanek i mińszczan, kiedy nasze miasto promowane jest w szerszej przestrzeni. Tym razem śpieszymy poinformować o wystawie „Tamara Łempicka – kobieta w podróży” zorganizowanej w muzeum na zamku w Lublinie. Jednym z partnerów jest mińszczanin Mariusz Żyła, którego kilkadziesiąt eksponatów kolekcjonerskich oglądać można do 14 sierpnia br. na lubelskim zamku. Wśród nich są m.in.: porcelanowe serwisy kawowe i herbaciane, szkło, suweniry oraz meble art déco. Bardzo ciekawe są też pamiątki z polskich transatlantyków: MS Piłsudski i MS Batory.

   

 • Mimo pecha, dopingujmy „Domela”!

  Mimo pecha, dopingujmy „Domela”!

  2022.07.11

  W dniach 1-3 lipca odbyła się 2. runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski na wielkopolskim torze Poznań. W zawodach w barwach miasta wystartował Mariusz "Domel" Domalewski.

  Niestety, w ten weekend zawodnik miał doświadczyć największego pecha w karierze.

 • Zespół Szkół Specjalnych z Ignacowa wakacyjnie przy MDK

  Zespół Szkół Specjalnych z Ignacowa wakacyjnie przy MDK

  2022.07.08

  Już po raz drugi Stowarzyszenie Dzieciom Radość działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Ignacowie zorganizowało przed Miejskim Domem Kultury spotkanie wakacyjne dla dzieci i dorosłych.

 • MUTW z kolejnym artystycznym sukcesem!

  MUTW z kolejnym artystycznym sukcesem!

  2022.07.07

  Na  20. Ogólnopolskim Przeglądzie Artystycznym Ruchu  Seniorów "ARS" 2022 kolejny raz zespół taneczny "Jak nie My, to Kto" Mińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zdobył I miejsce w kategorii "taniec"!

 • Straż Miejska edukuje nawet w wakacje

  Straż Miejska edukuje nawet w wakacje

  2022.07.07

  Letnie półkolonie Klubu Sportowego Akademia Parkour Wschód były okazją do rozmowy z uczestnikami na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

 • Nowy przystanek historii

  Nowy „Przystanek Historia”

  2022.06.30

  W Mińsku Mazowieckim pojawił się kolejny "Przystanek Historia", a jego uroczyste odsłonięcie nastąpiło 30 czerwca z udziałem burmistrza Marcina Jakubowskiego, dyrektora sprzedaży i marketingu w PESA Mińsk Mazowiecki S.A. Jacka Grabarczyka, wiceprzewodniczącego rady miasta Mariusza Żyły oraz dyrektor ZSZ nr 2  Agnieszki Paji.

 • Ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży 2022

  Ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży 2022

  2022.06.30

  18 CZERWCA 2022 roku w Mińsku Mazowieckim, odbył się ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży, zorganizowany przez Stowarzyszenie klub Walhalla oraz Walhalla Fight Club– „Letnie Grand Prix Polski w Kickboxingu”, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu oraz patronatem honorowym Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki. Była to letnia impreza z cyklu Grand Prix w Kickboxingu.

   

Stronicowanie

Kontakt

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

 

 

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Płatność bezgotówkowa w kasie Urzędu Miasta
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 15.00
- w środę w godz. od 8.00 do 15.30
- w piątek w godz. od 8.00 do 14.00

W Banku Spółdzielczym w Mińsku Mazowieckim przy ul. 11 Listopada 12 można dokonywać wpłat z tytułu opłaty skarbowej bez dodatkowych opłat.
 

Portal Usług Elektronicznych:  https://e-minskmaz.pl 

Informacja o sposobach komunikacji - kliknij

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim