Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

AKTUALNOŚCI KWIECIEŃ 2023

Pracowity weekend grapplerów

W dniach 22-23 kwietnia mińscy grapplerzy wzięli udział w 2 imprezach sportowych. Pierwsza z nich, „Ground Game Cup Suwałki II BJJ GI dla dzieci i młodzieży, została zorganizowana przez klub Berserker’s Team. Zawody odbywały się w formule GI brazylijskiego Jiu Jitsu, w której uczestnicy walczyli w kimonach. Podczas sobotniego turnieju świetnie zaprezentowali się zawodnicy mińskiego klubu, którzy wywalczyli następujące lokaty. Złote medale: Jarosław Bodecki, kategoria zaawansowani U14 -55 kg i Aleksander Kozłowski, kategoria zaawansowani U14 -66 kg. Srebrny medal: Lilianna Kaźmierska, dzieci początkujące U10 -34 kg.

Niedziela także dostarczyła emocji i wrażeń. Drugi turniej tego weekendu zawodnicy MKS MMA TEAM spędzili w Radomiu, gdzie odbywały się IV Mistrzostwa Polski BJJ Submission Only organizowane przez zaprzyjaźniony klub TSW Marga. Walki na macie odbywały się tym razem w formule NO GI brazylijskiego Jiu Jitsu. Tytuł Mistrza Polski Submission Only zdobył nasz zawodnik Ivan Novyk w kategorii U14 +66 kg. W zawodach wystąpili także najmłodsi zawodnicy klubu, dla których były to pierwsze starty na macie. Brązowe medale zdobyli debiutanci: Amelia Oklińska oraz Marcin Kowalczyk w kategorii U8 –23 kg. Najstarszy z reprezentantów Michał Gruszczyński odpadł, docierając do ćwierćfinału. Gratulujemy uczestnikom osiągniecia bardzo dobrych wyników, a przede wszystkim zdobycia jakże cennego doświadczenia na macie.

mat. KW Grappler

• trzy dziewczynki pozują na podium , w tle baner, po prawej stronie stoi kobieta
  • trójka dzieci pozuje do zdjęcia, dziewczynka na podium, dwóch chlopców stoi przed podium, w tle baner
  • na macie dwóch chłopców skończyło walczyć, między nimi stoi sędzie i podposi lewą rękę chłopca z lewej strony, w tle stoją...