Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

AKTUALNOŚCI MAJ 2023

Mińscy judocy z medalami

14 maja w Zamościu 14 reprezentantów UKS Judo KONTRA uczestniczyło w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego dzieci i młodzików.

Osiem złotych medali w swoich kategoriach wiekowych i wagowych wywalczyli: Dominik Świątek, Maria Dróżdż, Julia Ryfka, Jarosław Alekseevich, Jan Nowik, Artur Girndt, Aleksandr Alekseevich, Stanisław Nowik. Srebrny medal zdobył Tadeusz Nowik, a brązowe - Dawid Świątek i Elżbieta Grajda. Na V miejscu uplasowali się: Antoni Ryfka i Michał Płochocki.

Dzięki wspaniałej postawie uczestników nasz klub zdobył pierwsze miejsce w punktacji klubowej.

W tym samym dniu w Zielonce k/Warszawy odbył się międzynarodowy turniej SAME JUDO CUP 7, w którym uczestniczył nasz zawodnik Ivan Saprykin, zdobywając brązowy medal w wadze 42 kg.

Zdzisław Wiącek
Trener Judo II klasy, IV DAN
Uczniowski Klub Sportowy Judo KONTRA

• dzieci z trenerempozują do zdjęcia stojąc na podium, w tle baner
  • czterech nastolatków pozuje do zdjęcia stojąc na odpowiednich stopniach podium, po obu stronach dwóch mężczyzn, po prawej...