Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

AKTUALNOŚCI GRUDZIEŃ 2020

Konkurs na świąteczne pierniczki – galeria zwycięskich prac

Jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie na świąteczne pierniczki i prezentujemy nagrodzone prace.

lista laureatów:

Autorką zwycięskiej pracy, która została użyta w projekcie kartki świątecznej miasta jest Maja Kołodziejczyk, kl. VIIb, Szkoła Podstawowa nr 6.

W kategorii kl. 0-III zwyciężyli:
I miejsce – Alicja Soćko, kl. 0a, Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
II miejsce – Natalia Kowalik, kl. 0a, Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
III miejsce – Antoni Gałązka, kl. 0a, Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
wyróżnienie – Grzegorz Świderski, kl. Ic, Szkoła Podstawowa nr 5
wyróżnienie – Zuzanna Przybyłko, kl. Id, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
wyróżnienie – Oliwier Łoboda, kl. IIIb, Szkoła Podstawowa nr 3
wyróżnienie – Katarzyna Masak, kl. Ia, Szkoła Podstawowa nr 5
wyróżnienie – Borys Zembek, kl. IIIb, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
wyróżnienie – Maria Och, kl. IIIe, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
wyróżnienie – Zofia Szach, kl. 0a, Szkoła Podstawowa nr 6
wyróżnienie – Magda Zalewska, kl. Id, Szkoła Podstawowa nr 4
wyróżnienie – Laura Malinowska, kl. Id Szkoła Podstawowa nr 1
wyróżnienie – Wiktor Ciężkowski , kl. 2, Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa    
wyróżnienie – Miłosz Ciężkowski, kl. 2, Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa

W kategorii kl. IV-VIII zwyciężyli:
I miejsce – Ewelina Pastuch, kl. IVb, Szkoła Podstawowa nr 4
II miejsce – Magdalena Araźna, kl. VIa, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
III miejsce – Marcel Nowakowski, kl. IVb, Szkoła Podstawowa nr 3    
wyróżnienie –    Filip Zembek, kl. VIa, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
wyróżnienie – Milena Kołodziejczyk, kl. IVc, Szkoła Podstawowa nr 6
wyróżnienie – Dawid Winiarek, kl. IVb, Szkoła Podstawowa nr 1    
wyróżnienie – Julia Krzyżanowska, kl. VIb, Szkoła Podstawowa nr 4
wyróżnienie – Aleksandra Gańko, kl. Vb, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
wyróżnienie – Wojciech Zalewski, kl. IVb, Szkoła Podstawowa nr 4
wyróżnienie – Anna Zalewska, kl. VIc, Szkoła Podstawowa nr 4

 

Nagrody dla laureatów i słodkie upominki dla wszystkich uczestników dostarczyliśmy do szkół i czekają na odbiorców.

  • Maja Kołodziejczyk - nagroda główna
  • I miejsce kl. I-III – Alicja Soćko
  • II miejsce klasy I-III – Natalia Kowalik
  • III miejsce klasy I-III – Antoni Gałązka
  • wyróżnienie klasy I-III – Grzegorz Świderski
  • wyróżnienie klasy I-III – Zuzanna Przybyłko
  • wyróżnienie klasy I-III – Oliwier Łoboda
  • wyróżnienie klasy I-III – Katarzyna Masak
  • wyróżnienie klasy I-III – Borys Zembek
  • wyróżnienie klasy I-III – Maria Och
  • wyróżnienie klasy I-III – Zofia Szach
  • wyróżnienie klasy I-III – Magda Zalewska
  • wyróżnienie klasy I-III – Laura Malinowska
  • wyróżnienie klasy I-III – Wiktor Ciężkowski
  • wyróżnienie klasy I-III – Miłosz Ciężkowski
  • I miejsce klasy IV-VIII – Ewelina Pastuch
  • II miejsce klasy IV-VIII – Magdalena Araźna
  • III miejsce klasy IV-VIII – Marcel Nowakowski
  • wyróżnienie klasy IV-VIII – Filip Zembek
  • wyróżnienie klasy IV-VIII – Milena Kołodziejczyk
  • wyróżnienie klasy IV-VIII – Julia Krzyżanowska
  • wyróżnienie klasy IV-VIII – Aleksandra Gańko
  • wyróżnienie klasy IV-VIII – Wojciech Zalewski
  • wyróżnienie klasy IV-VIII – Anna Zalewska

wstecz

Kontakt

Urząd Miasta
Mińsk Mazowiecki

ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

   



Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Kasa czynna jest:
poniedziałek, wtorek, czwartek
w godz. 8.00 - 15.00
środa 8.00 - 15.30
piątek 8.00 - 14.00


 

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim