Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

AKTUALNOŚCI MAJ 2021

Wspólnie sadzimy 600 drzew na 600-lecie miasta!

Stwórzmy wspólnie coś WIELKIEGO. Coś, co wpłynie pozytywnie na otaczającą nas przestrzeń, zachwyci swym pięknem i pozwoli odetchnąć pełną piersią w prężnie rozwijającym się mieście. Zasadźmy wspólnie 600 Jubileuszowych Drzew – dla nas, dla naszych dzieci, dla przyszłych pokoleń.

Chcemy żyć komfortowo, z dostępem do wszystkich możliwości, jakie daje nam nowoczesna infrastruktura miejska. Jednocześnie pragniemy cieszyć się pięknem przestrzeni i przebywać w niej bez obaw o własne zdrowie – bez spalin, smogu i zanieczyszczeń. Te dwa kluczowe aspekty można połączyć. Zadbajmy wspólnie o nasze środowisko i tereny zielone w naszym mieście. Teraz jest to o wiele prostsze, niż myślisz.

Wystarczą 3 kroki:

1.    Wybierz gatunek – w zakładce „Posadź drzewo” poprzez wyszukiwarkę na mapie wybierz swój ulubiony gatunek z wybranych dziesięciu do nasadzeń. Wcześniej zachęcamy do poznania walorów i ciekawostek dotyczących poszczególnych gatunków w zakładce „Drzewoteka”.
2.    Wybierz miejsce – na interaktywnej mapie miasta znajdziesz wytypowane przez nas lokalizacje, w których możliwe jest zasadzenie drzewa. Wybierz jedno z nich.
3.    Nadaj Imię – spraw, by Twoja sadzonka była wyjątkowa – nadaj jej imię. Możesz ją komuś zadedykować. Komuś bliskiemu lub osobie, którą cenisz i chciałbyś ją obdarować oryginalnym prezentem. Po wypełnieniu formalności zakupu danej cegiełki otrzymasz wiadomość na wskazany adres email z linkiem, gdzie nadasz wybranemu drzewu imię.

Więcej szczegółów na www.600drzew.pl

Sprawmy sobie wspólnie prezent na 600-lecie miasta! Posadźmy 600 drzew, którym sami nadamy imiona!

wstecz

Kontakt

Urząd Miasta
Mińsk Mazowiecki

ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

   

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00
 

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim