Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

AKTUALNOŚCI WRZESIEŃ 2021

Zapraszmy na zajęcia do MDK

Zapraszamy na zajęcia rozwijające pasje, kreatywność i artystyczną wrażliwość. Mamy nadzieję, że każdy niezależnie od wieku i zainteresowań znajdzie coś dla siebie.

 • BALET – dzieci od 5 lat. Prowadzi Iryna Kupriianova (przyjęcie do grupy następuje na podstawie oceny przez instruktora predyspozycji kandydatów – spotkanie organizacyjne 27 września, godz. 16).
 • PAŁACOWY TEATR DZIECIĘCY – dzieci i młodzież od 6 lat. Prowadzi Urszula Brzost
 • PLASTYKA DLA DZIECI – dzieci w wieku 6-8 lat oraz 9-12 lat. Prowadzi Elżbieta Dunajewska
 • PLASTYKA DLA MŁODZIEŻY – młodzież od 12 lat. Prowadzi Elżbieta Dunajewska
 • RYSUNEK I MALARSTWO – zajęcia dla dorosłych. Prowadzi Elżbieta Dunajewska
 • WOKAL BEZ TAEJEMNIC – dzieci od 6 lat, młodzież oraz dorośli. Prowadzi Marcin Błądziński official (przyjęcie do grupy następuje na podstawie oceny przez instruktora predyspozycji kandydatów, zajęcia indywidualne)
 • TANIE WSPÓŁCZESNY I JAZZOWY dla dzieci i młodzieży Prowadzi Iryna Kupriianova
 • FITNESS DLA DOROSŁYCH – TBC i stretching. Prowadzi Iryna Kupriianova
 • SZACHY – zajęcia dla dzieci i młodzieży. Prowadzi Andrzej Koseski

NOWOŚCI!

 • DJ MASTER, warsztaty DJ’skie

Zajęcia dla dzieci pow. 10 r.ż. obejmujące podstawy muzyczne istotne dla DJ'a. Zaznajomienie się z pojęciami takimi jak takt i fraza, poznanie schematu budowy utworów muzycznych. Podstawy miksowania utworów. Podstawy skreczowania. Podstawy beat juggling'u - ćwiczenia motoryczno-słuchowe mające na celu zapoznanie kursantów z obsługą gramofonów i mixera.
Prowadzi Damian Kalinowski

 • CERAMIKA to obróbka i praca z gliną. Dzieci tworzą różne rzeczy, rozwijając i ćwicząc motorykę, wyobraźnię i kreatywność młodych artystów.

Podczas zajęć dzieci poznają różne rodzaje gliny, jej właściwości, uczą się różnych technik lepienia i zdobienia. Tematy są dostosowane do pór roku, okazji oraz wieku i możliwości dzieci.
Zajęcia prowadzi pracownia SensoCreative - Zajęcia Kreatywne dla Dzieci, wzbogacając naturalny rozwój dzieci w sposób kreatywny i ciekawy. Instruktorki oprócz znajomości ceramiki, mają również doświadczenie pedagogiczne.

 • GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA - Ćwiczenia skierowane są do kobiet - odblokowują biodra i prostują kręgosłup. W trakcie praktyki łączy się ruch z oddechem, aby ciało i umysł zharmonizować w rytmie przepływającej wewnętrznej energii. Wszystkie ćwiczenia mają na celu nie tylko wzmocnienie ciała, ale również wzmocnienie energetyki kobiety. Prowadzi Ewa Jurkowska Pierwotneja

Ewentualny podział na grupy zależy od ilości zapisanych osób. Zajęcia rozpoczynamy 1 października. Miesięczna opłata za zajęcia wynosi 80,00 zł. Zapisy i opłaty za zajęcia prosimy dokonywać on-line na: www.ekobilet.pl/mdkminsk (nie trzeba wówczas dostarczać papierowych wersji dokumentów).
Sprzedaż biletów dla osób korzystających ze zniżek wyłącznie w biurze MDK (prosimy pamiętać, że przy zakupie biletu należy okazać uprawniający do zniżki dokument).

W przypadku zapisów i wnoszenia opłat w biurze MDK, prosimy wcześniej pobrać i wypełnić niezbędne dokumenty (Kartę Zgłoszenia oraz Oświadczenia). Z kompletem niezbędnych dokumentów zapraszamy wówczas do biura MDK.

Przypominamy, że działamy w czasie trwania epidemii. Wprowadziliśmy dodatkowe procedury i zabezpieczenia, które są szczegółowo opisane w „REGULAMIN Zajęć artystycznych, kulturalnych, edukacyjnych i ruchowych w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim w sezonie 2021/2022”. Zapoznanie się z wytycznymi zawartymi w tym dokumencie jest warunkiem uczestnictwa w zajęciach.

www.mdkmm.pl

 

 • Zajecia w MDK

wstecz

Kontakt

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

 

 

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Płatność bezgotówkowa w kasie Urzędu Miasta
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 15.00
- w środę w godz. od 8.00 do 15.30
- w piątek w godz. od 8.00 do 14.00
 

Portal Usług Elektronicznych:  https://e-minskmaz.pl 

Informacja o sposobach komunikacji - kliknij

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim
baner toplayer
https://www.minsk-maz.pl/1156,aktualnosci-wrzesien-2021?tresc=22120