Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

AKTUALNOŚCI CZERWIEC 2022

Mińszczanie! Gramy dla Ukrainy!

Mińszczanie! gramy dla Ukrainy!  Zapraszamy do MDK Mińsk Mazowiecki! Wystąpią: Światy Sztuczne i SteelFire!
SteelFire - hardrockowa załoga z Mazowsza z kilkunastoletnim stażem scenicznym. W dorobku dwa albumy studyjne (Rock’n’Roll na wieki wieków 2013, Right by Our Side 2017) kilka singli oraz niemal dwie setki koncertów zagranych w Polsce oraz krajach ościennych. Grupa na przestrzeni lat w swoje twórczości trzyma się klasycznego hardrockowego szkieletu, wplatając jednak elementy innych gatunków muzycznych jak klasyczny heavy metal, stoner rock czy nawet mroczniejsze akcenty czerpane z rocka gotyckiego. Niezależnie od okresu działalności, cechą charakterystyczną zespołu jest duża energia sceniczna, także spodziewajcie się, że będzie się działo!
Światy Sztuczne "Cześć! Nazywamy się Światy Sztuczne. Jesteśmy czwórką chłopaków, którzy przez całe swoje życie są wyjątkowo mocno związani z muzyką. Tworzymy razem rzeczy, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić. Gramy rocka. Mamy otwarte głowy, a w nich mnóstwo pomysłów i marzeń. Nasza muzyka to składanka emocji, pragnień i wspomnień, tych lepszych i gorszych. Mamy nadzieję, że znajdziecie w niej nie tylko fragmenty naszych światów, ale także swoich własnych."
Cała kwota zebrana podczas koncertu zostanie przekazana na pomoc Ukrainie na zakup niezbędnych rzeczy dla osób z Ukrainy przebywających na terenie miasta Mińsk Mazowiecki oraz rzeczy transportowanych do miejsc dotkniętych wojną. Można także wpłacać środki na zbiórkę https://pomagam.pl/minskukrainie „Mińszczanie Ukrainie” założoną przez Ewelinę Oberzig w porozumieniu z władzami miasta oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Mińsku Mazowieckim".
Zapraszamy do współpracy mińskie (i nie tylko mińskie) zespoły, które chciałby wystąpić w ramach #KoncertyDlaUkrainy! Zgłoszenia na: promocja@mdkmm.pl
  • Mińszczanie! gramy dla Ukrainy!

wstecz

Kontakt

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

 

 

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Płatność bezgotówkowa w kasie Urzędu Miasta
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 15.00
- w środę w godz. od 8.00 do 15.30
- w piątek w godz. od 8.00 do 14.00

W Banku Spółdzielczym w Mińsku Mazowieckim przy ul. 11 Listopada 12 można dokonywać wpłat z tytułu opłaty skarbowej bez dodatkowych opłat.
 

Portal Usług Elektronicznych:  https://e-minskmaz.pl 

Informacja o sposobach komunikacji - kliknij

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim