Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

AKTUALNOŚCI CZERWIEC 2022

Ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży 2022

18 CZERWCA 2022 roku w Mińsku Mazowieckim, odbył się ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży, zorganizowany przez Stowarzyszenie klub Walhalla oraz Walhalla Fight Club– „Letnie Grand Prix Polski w Kickboxingu”, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu oraz patronatem honorowym Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki. Była to letnia impreza z cyklu Grand Prix w Kickboxingu.

Na turniej przyjęto blisko 200 zgłoszeń z 20 klubów z całej Polski. Podczas zawodów rozegrano ok. 250 walk w kategoriach wiekowych dzieci, kadeci i juniorzy w konkurencjach walk ciągłych Kick-Light, walk przerywanych Pointfighting oraz dla najmłodszych walka na pałki piankowe. Był to duży sukces pod względem frekwencji, zwłaszcza, że za oknem już było czuć wakacje a turniej odbył się w długi czerwcowy weekend.

Nie zabrakło klubów z okolicznych miejscowości, takich jak Warszawa, Piaseczno, Góra Kalwaria, Stanisławów, oczywiście pojawiła się również ponad 20 osobowa reprezentacja Mińska Mazowieckiego z Klubu Walhalla .Do Mińsk Mazowieckiego pierwsi zawodnicy przyjechali już w piątek w godzinach popołudniowych w celu zweryfikowania wagi oraz rejestracji zgłoszeń.  Walki w sobotę rozpoczęły się punktualnie o 9:00 i trwały do 16:30. Turniej odbył się sprawnie przy asyście 15 licencjonowanych sędziów Polskiego Związku Kickboxingu pod przewodnictwem Sędziego Głównego, szefa wyszkolenia strefy wschodniej Krzysztofa Żychlińskiego.
Ponad to zawody odbywały się aż na 3 planszach. Turniej został przeprowadzony bardzo sprawnie, organizacja była dokładnie przemyślana w każdym szczególe a ponad to dla zawodników , sędziów i trenerów przygotowany był grill bar.

Jak dodają organizatorzy przedsięwzięcia – Kamil i Weronika Chłopik, z całego serca chcielibyśmy również podziękować osobom, które wspierają nas od wielu lat i bez których impreza by się nie odbyła a także zawodników, zawodniczkom i przyjaciołom klubu Walhalla.

Statystycznie to był już 14 ogólnopolski turniej sportów walki, a 16 impreza sportowa zorganizowana przez Klub Walhalla z Mińska Mazowieckiego.
    
Na koniec chcielibyśmy podziękować partnerom i sponsorom turnieju, bez których turniej by się nie odbył: Patronat honorowy-  BurmistrzMiasta Mińsk Mazowiecki- PanMarcin Jakubowski , przy współpracy z Polskim Związkiem Kickboxingu oraz Panu Mirosławowi Samociukowi - dyrektorowi  Szkoły Podstawowej nr 4– po raz kolejny dziękujemy za zaufanie i gościnę na hali.
Sponsorem Głównym turnieju była firma KOMA Odzysk Surowców Wtórnych z Dębe Wielkiego, która jest zarówno sponsorem zawodników klubu Walhalla.

A sponsorami turnieju były:
Firma ADMAG – Zajmująca się Dystrybucją fotowoltaiki i pomp ciepła oraz firma Weskad Bud –budująca domy pod klucz na terenie całej Polski, oraz Wiewióra Handmade – firma zajmująca się rękodziełem oraz warsztatami krawieckimi.
Ponad to partnerami wydarzenia były – Żłobej Jacek i Agatka , Agencja Nasze-Ślubne, Agencja reklamy – Czyżkowski.net, MOSIR Mińsk Mazowiecki.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i wkład wniesiony w rozwój i propagowanie Kickboxingu.
Wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę ze sportami walki zapraszamy na zajęcia sportowe do Mińskiego klubu sportowego – Walhalla Fight Club, o których więcej na stronie www.walhallafc.eu.

Zapraszamy do śledzenia funpage’a organizatora, na którym można zobaczyć relację z tych i innych zawodów mińskiego klubu kickboxingu:  WWW.facebook/grandprixpolskiwkickboxingu.

 

  • Ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży
  • Ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży
  • Ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży
  • Ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży
  • Ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży
  • Ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży
  • Ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży
  • Ogólnopolski turniej Kickboxingu dla dzieci i młodzieży

wstecz

Kontakt

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

 

 

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Płatność bezgotówkowa w kasie Urzędu Miasta
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 15.00
- w środę w godz. od 8.00 do 15.30
- w piątek w godz. od 8.00 do 14.00

W Banku Spółdzielczym w Mińsku Mazowieckim przy ul. 11 Listopada 12 można dokonywać wpłat z tytułu opłaty skarbowej bez dodatkowych opłat.
 

Portal Usług Elektronicznych:  https://e-minskmaz.pl 

Informacja o sposobach komunikacji - kliknij

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim