Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

AKTUALNOŚCI LUTY 2023

Koncert z okazji Dnia Kobiet

W Dniu Kobiet, zapraszamy serdecznie na muzyczną opowieść o kobietach i ich życiu, o uczuciu, pasji i pięknie otaczającego świata.

W Miejskiej Szkole Artystycznej wystąpią przed Państwem charyzmatyczni bracia Paweł i Piotr Steczek. Koncert zainspirowany jest kobietami-boginiami z mitologii nordyckiej i poprzez dźwięk i obraz przeniesie nas w świat nieodgadnionych skandynawskich przestrzeni, barw i tajemnic.

Duet "Stechek" tworzą dwaj kompozytorzy, aranżerzy, producenci muzyczni i multiinstrumentaliści, absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach. Łącząc jazz, film music, world music wypracowali swój artystyczny i oryginalny styl. Jako nieliczni, na scenie wykorzystują: skrzypce, fortepian, akordeon, duduk, zurnę, fujarę, shakuhachi, ney czy ukulele.

Drogie Panie,  niech piękno muzyki uczyni ten wieczór wyjątkowym, a Wasza siła i mądrość inspiruje świat i  daje Wam satysfakcję i radość każdego dnia.

Zapraszamy! 

Bezpłatne wejściówki będą do odbioru w Urzędzie Miasta od 1 marca.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Paweł Steczek jest twórcą muzyki do inscenizacji teatralnych i filmowych, założycielem zespołów: Button Hackers, Medulla, Discovery & Movie, STECHEK, Swing Feelings Life, autorem muzyki do wieloodcinkowego serialu filmowego FLOTA DUCHÓW napisanego dla Discovery Channel. Współpracował z Agnieszką Holland w filmie nominowanym do Oscara "W Ciemności”.

Pracuje z NOSPR w Katowicach, Orkiestrą AUKSO, Filharmonią w Gorzowie, Filharmonią Podkarpacką, Filharmonią Łódzką, Elbląską Orkiestrą Kameralną, Radomską Orkiestrą Kameralną, Filharmonią w Szczecinie, jako solista aranżer i kompozytor.

Piotr Steczek współpracował jako skrzypek z Orkiestrą Kameralną Aukso. Współpracował z takimi artystami i zespołami, jak: John Greenwood, Krzysztof Penderecki, Tomasz Stańko, Michał Urbaniak, Leszek Możdżer, Krzysztof Kobyliński, Stanisław Soyka, Artur Rojek, Tulia, Krystyna Czubówna, Hanna Banaszak, Dorota Miśkiewicz, Krzysztof Kiljański, Katarzyna Cerekwicka, Marek Moś, Kasia Moś, Marcin Wyrostek, Urszula, AphexTwin, Prefuse 73, Myslovitz, Cree, Button Hackers, Kapela ze Wsi Warszawa, Volosi.

  • plakat z tytułem głównym Koncert z okazji Dnia Kobiet

wstecz

Kontakt

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

 

 

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Płatność bezgotówkowa w kasie Urzędu Miasta
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 15.00
- w środę w godz. od 8.00 do 15.30
- w piątek w godz. od 8.00 do 14.00

 
 

Portal Usług Elektronicznych:  https://e-minskmaz.pl 

Informacja o sposobach komunikacji - kliknij

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim