Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

AKTUALNOŚCI GRUDZIEŃ 2023

Dobra passa Akademii Sztuk Walki trwa!

25 listopada dwunastoosobowa drużyna Akademii Sztuk Walki i Mińskiego Centrum Kick-Boxingu wystąpiła na IV Pucharze Polski Taekwon- do ITF w Żabiej Woli organizowanym przez klub Rekin Team pod patronatem Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do ITF. 

Pod opieką trenera Dawida Matwieja VII Dan zawodnicy wywalczyli aż 20 medali, co przyniosło im 3 lokatę w klasyfikacji drużynowej w Polsce! Adepci Taekwon-do z sekcji Dębego Wielkiego, Mińska Mazowieckiego i Mrozów zaprezentowali wysoką formę i bardzo dobry poziom wyszkolenia, co jest wynikiem nieustannej ciężkiej pracy na treningach. 

Patryk Leszko zdobył II miejsce w układach formalnych i III miejsce w walkach light contact.  Paulina Dudzińska wywalczyła złoto w układach formalnych i srebro w walkach light contact. Mateusz Siporski zajął II lokatę w układach formalnych, a w walkach light contact rozgromił przeciwników i stanął na I miejscu podium. Stanisław Wiśniewski zdobył brązowy medal w układach i srebrny w walkach light contact. Kamila Rębisz dwa razy stawała na trzecim miejscu na podium: w układach formalnych i w walkach light conctact. Aleksandrze Osińskiej przypadł złoty medal w układach formalnych. Barbara Dziubińska debiutująca w tym sezonie osiągnęła III miejsce w układach formalnych. Świetnie poradziła sobie Aleksandra Piotrkowicz oraz Igor Więsik, którzy zdobyli po dwa złote medale: w układach formalnych i w walkach light contact. Jakub Karaban uplasował się na II miejscu w układach formalnych. Rafał Lewczuk sięgnął po dwa brązy: w walkach light contact i w układach formalnych. Brązowy medal przypadł również Sandrze Czerny za walki light contact. 

Serdecznie gratulujemy! 

Materiał: Monika Matwiej, ASW

Galeria zdjęć

  • Hala sportowa. Jedenaście osób pozuje do zdjęcia trzymając na przodzie flagę Akademii Sztuk Walki. Cztery osoby po środku...
  • Hala sportowa. Grupa osób pozuje do zdjęcia trzymając na przodzie flagę Akademii Sztuk Walki

wstecz

Kontakt

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

 

 

 

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Płatność bezgotówkowa w kasie Urzędu Miasta
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 15.00
- w środę w godz. od 8.00 do 15.30
- w piątek w godz. od 8.00 do 14.00

 
 

Portal Usług Elektronicznych:  https://e-minskmaz.pl 

Informacja o sposobach komunikacji - kliknij

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim