Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

AKTUALNOŚCI KWIECIEŃ 2024

Akademia Sztuk Walki na International Tang Soo Do Tournament

Kosz medali dla Akademii Sztuk Walki! Pot, krew i łzy, a także radość, satysfakcja, spełnienie, niedosyt... Zawsze towarzyszą zawodnikom sztuk walki. Tak było również na International Tang Soo Do Tournament w Wołominie, gdzie podopieczni Mistrza Dawida Matwieja VII Dan i Patryka Matwieja IV Dan z Mrozów, Dębego Wielkiego i Mińska Mazowieckiego zmagali się z ponad 200 zawodnikami z kraju i zagranicy.

Oto wyniki zawodników z Akademii Sztuk Walki i Mińskiego Centrum Kickboxingu: najmłodsza Julia Truszczyńska startująca w kategorii dzieci młodszych zajęła 1. miejsce w technikach szybkościowej, 1. miejsce w soft-stick, 3. miejsce w formach tradycyjnych. W kategorii dzieci Emilia Truszczyńska osiągnęła 3. miejsce w technikach szybkościowych. Również w kategorii dzieci Marta Rębisz wywalczyła 1. miejsce w technikach szybkościowych i 3. miejsce w walkach semmi kontakt. W kategorii młodzików Bartosz Karaban: 2. miejsce walki semmi kontaktu i 3. miejsce walki soft-stick. W kategorii kadet Kamila Rębisz zdobyła: 2. miejsce w technikach specjalnych. Wspaniałe zaprezentował się Rafał Lewczuk, zdobywając 1. miejsca w walki semmi kontaktu, walki light kontakt, techniki specjalne. Również w kadetach startował Franek Jackiewicz zdobywając 1. miejsce w walkach light kontakt i 3. miejsce w technikach specjalnych. Kadetka Sandra Czerny: 2. miejsce w formach tradycyjnych, 2. miejsce w technikach specjalnych, 3. miejsce w walkach semmi kontakt i 3. miejsce w walkach light kontakt. W kategorii junior Jakub Karaban 1. miejsce w technikach specjalnych, 2. miejsce w walkach semmi kontakt, 3. miejsce w walkach light kontakt, 3. miejsce w formach tradycyjnych. Aleksandra Piotrkowicz, również junior: 1. miejsce w technikach specjalnych, 2. miejsce w konkurencji form tradycyjnych. Ola również sekundowała młodszym zawodnikom dzieląc się wieloletnim doświadczeniem na zawodach. Igor Więsik II Dan świetnie się spisał, zdobywając 1. miejsce w walkach light kontakt, 1. miejsce w technikach specjalnych, 2. miejsce w walkach semmi kontakt. Igor także walczył na gali dla czarnych pasów, bez podziału na wiek i wagę, gdzie zdobył wysokie 3. miejsce. O strefę medalową w kategorii młodzików otarły się Zuzanna Szymaniak, zdobywając 44 powtórzenia w technikach szybkościowych i Aleksandra Szeląg, zdobywając 49 punktów w formach tradycyjnych. Ducha walki pokazała Karolina Szeląg, która w walkach semmi kontakt i light kontakt zdobyła 4. miejsce, na dalszą walkę nie zezwolił jej lekarz. Natomiast, Klara Stępień walczyła dzielnie zdobywając 4. lokatę w walkach light kontakt i technikach specjalnych.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, szczególnie dzieciom i debiutantom. Oprócz kosza medali (aż 28!) przywieźliśmy dużo doświadczenia, które przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata jest nam bardzo potrzebne TaeKwon!!! Master Dawid Matwiej VII dan Akademia Sztuk Walki.

Materiał: Master Dawid Matwiej VII dan
Akademia Sztuk Walki

  • Hala sportowa. Ośmioro dzieci inastolatków w kimonach w pozycji bojowej obok i na podium pozuja do zdjęcia. Obok Mężcyzzna...

Kontakt

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

 

 

 

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Płatność bezgotówkowa w kasie Urzędu Miasta
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 15.00
- w środę w godz. od 8.00 do 15.30
- w piątek w godz. od 8.00 do 14.00

 
 

Portal Usług Elektronicznych:  https://e-minskmaz.pl 

Informacja o sposobach komunikacji - kliknij

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim