Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

AKTUALNOŚCI MAJ 2024

Anna Sroka-Hryń – „Najpiękniejsza”

Burmistrz Marcin Jakubowski wraz z Samorządem Województwa Mazowieckiego zaprasza na koncert piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Anny Sroki-Hryń. Wysłuchamy utworów z płyty "Najpiękniejsza", która jest hołdem dla twórczości Agnieszki Osieckiej. 

Zapraszamy 23 maja 2024 r. o godzinie 19.00 do sali koncertowej w Miejskiej Szkole Artystycznej (wejściówki w Urzędzie Miasta 20 maja).

„Najpiękniejsza” to trzynaście utworów wielkiej poetki w charyzmatycznych, niebanalnych wykonaniach Anny Sroki-Hryń. Na koncerty Anny Sroki-Hryń na Novej Scenie Teatru Muzycznego ROMA przychodzą widzowie w każdym wieku. To dowód, że jej repertuar i wykonania są uniwersalne, a harmonia poezji Osieckiej zestawiona z wrażliwością sceniczną artystki łączy pokolenia. Głębia interpretacji i nowatorskie aranżacje Jakuba Lubowicza, Anety Figiel i Marcina Murawskiego nadają tym utworom idealne brzmienia.

Utwory, które usłyszymy podczas koncertu to: Byle Nie o Miłości, Ja nie Chcę Spać, Nie jest Źle, Na brzozowej Korze, Na Całych Jeziorach, Na Kulawej Naszej Barce, Dziewczyna Pirat, Nim Wstanie Dzień, Sing Sing, W Dziką Jabłoń Cię Zaklęłam, Wielka Woda, Polska Madonna, Najpiękniejsza.

Artystce będą towarzyszyć muzycy: Jacek Piskorz (piano, aranżacje), Dawid Lubowicz (skrzypce), Marcin Murawski (gitara basowa), Artur Gierczak (gitary) i Fryderyk Młynarski (perkusja) oraz w chórkach Natalia Kujawa i Jakub Szyperski.

  • Plakat Sroka-Hryn_ok

wstecz

Kontakt

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

 

 

 

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Płatność bezgotówkowa w kasie Urzędu Miasta
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 15.00
- w środę w godz. od 8.00 do 15.30
- w piątek w godz. od 8.00 do 14.00

 
 

Portal Usług Elektronicznych:  https://e-minskmaz.pl 

Informacja o sposobach komunikacji - kliknij

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim