Miasto Mińsk Mazowiecki

Nawigacja

AKTUALNOŚCI CZERWIEC 2024

Psychotkanki - wernisaż prac Hosanny Jabłczyńskiej (Anny Jackowicz)

5 lipca o godzinie 18:00 Muzeum Ziemi Mińskiej w Mińsku Mazowieckim zaprasza na wernisaż prac Hosanny Jabłczyńskiej (Anny Jackowicz).

Poniżej publikujemy słowa artystki, które najpełniej opisują planowane wydarzenie. Niech będę najlepszą zachętą do odwiedzenia Muzeum w ten wyjątkowy, klimatyczny wieczór .

"Witajcie!
Ja, Hosanna Jabłczyńska, mam zaszczyt zaprosić Was wszystkich na bardzo ważne dla mnie wydarzenie. PSYCHOTKANKI są gotowe ujrzeć światło dzienne, założyć suknię i pokazać się publicznie poza pracownią.
Nie dość, że jest to mój pierwszy od covidu publiczny wernisaż, to jeszcze uczcimy go w doborowym towarzystwie:
@Michał Rusnarczyk (wizualki) sprawi, że psychotkanki staną się interaktywne; @green jesus (muzyka- live set) okrasi muzycznie event i pokaże swoje nieco inne oblicze od tego, które zna Mińsk.
U @marina litwinowna będzie można wykonać sitodruk psychotkanki na swoim ciuchu, lub zakupić jedną z bardzo niewielu sitodrukowych niepowtarzalnych toreb.
PŁYTKI KOLAŻ - Michalek i Ewa poprowadzą mega wkręcający warsztat - mamy 15 miejsc A ja pokażę na żywo me twory - SZTUKA LEPIEJ WCHODZI NA ŻYWO.
Oprócz tego mam nadzieję być przez cały wernisaż zajęta cieszeniem do Was ryja AGAWU, BĘDĄ DOSTĘPNE PRINTY, na sprzedaż, żeby wesprzeć twórczynię i jej kotka Wicia. Piszcie do mnie priv, jeśli chcecie któryś konkretny wydruk w premium quality, bo zbieram zamówienia.
A to wszystko, dzięki mojej wspanialej załodze, której zawdzięczam WSZYSTKO!! @jan @hania @aleksandra @maciek ORAZ OCZYWIŚCIE panu dyrektorowi@ leszek celej i @MUZEUM ZIEMI MINSKIEJ (i wszystkim osobom, które w nim działają), gdzie odbędzie się wernisaż, a wystawa trwać będzie do 28 lipca, w godzinach otwarcia Muzeum.
Wiecej info w dyskusji, bierzcie wszystkich zainteresowanych znajomych, bo zapowiada się naprawdę miły happening NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ, A WY?".

Szczegóły: Psychotkanki 

  • Na fioletowym tle informacje. Wieloelementowa grafika abstakrcyjna. W tle dwie kobiety stoją na skałach.

Kontakt

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki
ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. +48 25 759 53 00, 11
fax +48 25 758 40 25

e-mail boi@umminskmaz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

www.minsk-maz.pl
www.bip.minsk-maz.pl

 

 

 

 

Pracujemy:
poniedziałek / wtorek / czwartek
w godz. 8.00 - 16.00
środa 8.00 - 17.00
piątek 8.00 - 15.00

Płatność bezgotówkowa w kasie Urzędu Miasta
- w poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. od 8.00 do 15.00
- w środę w godz. od 8.00 do 15.30
- w piątek w godz. od 8.00 do 14.00

 
 

Portal Usług Elektronicznych:  https://e-minskmaz.pl 

Informacja o sposobach komunikacji - kliknij

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do urzędu miasta w mińsku mazowieckim