14 października w Miejskiej Szkole Artystycznej odbyły się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość prowadziła kierowniczka Referatu Oświaty Bożena Macheta, która zapewniła uczestników spotkania, że święto, popularnie nazywane Dniem Nauczyciela, jest szczególnym czasem zadbania i docenienia nauczycieli, nauczycielek oraz niepedagogicznych pracowników placówek oświatowych.

Punkt EUROPE DIRECT Mińsk Mazowiecki we współpracy z Centrum Młodzieżowym Międzyczas oraz Fundacją rozwoju Międzykulturowego EBU zaprosił młodzież do udziału w wydarzeniach współprowadzonych przez polskich i zagranicznych wolontariuszy Europejskiego Korpusu Solidarności z Fundacja EBU...

• Złoty medal w VI Turnieju Judo

Złoty medal w VI Turnieju Judo

2022.10.17

Reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo KONTRA - Ivan Saprykin został medalistą w VI Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo. Ivan startował w wadze 42 kg w kategorii wiekowej U12, rocznik 2011- 2012, i zdobył złoty medal wygrywając pięć walk na IPPON. W jego wadze startowało 28 zawodników. Dzięki wspaniałej postawie młodego zawodnika klub uplasował się na 5. miejscu w klasyfikacji medalowej.